• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w tablecie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 9:55
Malwinka napisał
No tak plus ma akurat bardzo fajną oferte internetu mobilnego. Moze jednak mimo tego , ze maja takie podejscie do klientów warto skorzystać z ich oferty.


A ile kosztuje internet? Też będę szukał na dniach internetu do tabletu i się orientuję właśnie. Orange też dosyć dobrze wygląda ale słyszałem już tyle opinii, że sam nie wiem czy warto.
Cytuj
Elia

Niezarejestrowani

6.11.2016 21:44
Ja mam internet LTE z Play. Fakt, że wzięłam sobie palucha i płace za niego 15zł/msc, ale sam internet wynosi mi jakoś 30zł na miesiąc. Mam na kartę - 10zł = 10 GB do wykorzystania. Ja dosyć dużo używam, ale może dla Ciebie nawet te 10 starczy. Do tego działa znakomicie.
Cytuj
Elia

Niezarejestrowani

6.11.2016 21:57
Jakby ktoś chciał obczaić to na stronce x są spoko oferty. Jeszcze cchaiałam dodać informację o nadajnikach, kórych obecnie jest od ch.., i ciut ciut. Nie ma co się martwić o zasięg LTE w większych miejscowościach
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Mobilez

Niezarejestrowani

7.12.2017 12:07
Orange jest spoko, ale wydaje mi się, że Play ma więcej nadajników i działa nawet w najgorszych miejscach, czyt. w wioskach ze słabym dostępem dla internetu mobilnego.
Cytuj
witek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2018 13:18
Właśnie ja jestem rozczarowany trochę zasięgiem play, miało być super, jak Wojewódzki w reklamie na pustyni, a nie ma czasem w środku miasta :P
Cytuj
Mori

Niezarejestrowani

6.3.2018 1:17
No LTE w małych miejscowościach, wsiach zwykle nie łapie. To domena dużych miast, aglomeracji, z dobrymi nadajnikami dostosowanymi pod LTE.
Ale mimo wszystko jak masz nawet internet LTE w Play ktory dziala w miescie elegancko to w mniejszych miejscowościach i za granicą też działa
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
sosimply

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2018 11:36
Mori napisał
No LTE w małych miejscowościach, wsiach zwykle nie łapie. To domena dużych miast, aglomeracji, z dobrymi nadajnikami dostosowanymi pod LTE.
Ale mimo wszystko jak masz nawet internet LTE w Play ktory dziala w miescie elegancko to w mniejszych miejscowościach i za granicą też działa

Zgadzam się, mogę powiedzieć, że to prawda na własnym przykładzie :)
Cytuj
Odpowiedź