• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Znane marki lepsze?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gwinterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:01
Czy to prawda ze telefony znanch marek sa lepsze? a co z tymi markami ktore produkują mimo jakiejś wielkiej reklamy i ludzie i tak kupują ich produkty,
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:23
Ja tam wychodze z założenia że wcale to co znane nie musi byc lepsze, Jest wiele mniej znanych firm i produkują bardzo fajne telefony. np MyPhone. Polska marka ma mało kto o niej wie
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 19:00
To jesteśmy podobnego zdania. Jak dla mnie te znane marki wcale nie sa lepsze, po prostu w pewnym momencie wyprodukowały coś co stało sie popularne i tyle
Cytuj
tomcio329

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 20:17
Jeśli mówimy o dwóch telefonach różnych marek o identycznych parametrach to jak dla mnie nie ma rżnicy, ale fakt, że te znanych marek mają czasem dodatkowe funkcje, co sprawia własnie że telefon jest "lepszy", jakościowo jednak te nieznane dorównują znanym.
Cytuj
Klarkson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:19
Kiedyś bardzo zwracałem uwagę na to jakiej marki kupuje dane przedmioty, ale teraz zauważyłem, że produkty czasami sa identyczne ale dodatkowe pieniadze płaci się tylko za to jakieś marki jest dany produkt.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:41
Też jestem tego zdania. Nie ma chyba większej różnicy miedzy tym, co oferują znane i mniej znane marki
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:26
Piratek napisał
Ja tam wychodze z założenia że wcale to co znane nie musi byc lepsze, Jest wiele mniej znanych firm i produkują bardzo fajne telefony. np MyPhone. Polska marka ma mało kto o niej wie


My phone produkuje fajne telefony? No nie wiem czy bym się na niego zdecydował. Ale nie miałem żadnego w ręku więc też się nie wypowiem. widziałem za to kilka opinii w internecie na temat tej marki i nie były pochlebne
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:32
MisiowiaMama napisał
Też jestem tego zdania. Nie ma chyba większej różnicy miedzy tym, co oferują znane i mniej znane marki

Różnica czasami jest i nazywa się jakość. Mniejsze firmy czasami na niej oszczędzają, a czasami jest wręcz odwrotnie. Czasami płacisz za markę a można znaleźć tańszy zamiennik. Wszystko zależy od telefonu.
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:32
Najgorsze jest to ze w sumie nie da się tego jednoznacznie określić, bo nawet telefony znanych marek okazują się czasami badziewne. Mój kolega kupił chińską podróbkę iphone i ma ją do teraz a drugi kupił oryginalnego troszkę później i dość szybko padł, a naprawa kosztowała tyle co ta podróbka, która działa bez zarzutu.
Cytuj
Odpowiedź