• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sieci komórkowe w Polsce

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 20:58
Jakie są sieci komórkowe w Polsce poza Plusem, T-mobile, Play i Orange? Co chwilę pojawiają się jakieś i po chwili znikają także nie wiadomo kto się utrzymał na rynku a kto nie. Będę wdzięczna za info.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:45
Są jeszcze tzw. sieci dystrybucyjne jak Nju mobile, Heyah, Red Bull Mobile, Plush.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 8:02
A korzysta ktoś z tych sieci dystrybucyjnych? Bo nikt z moich znajomych nie ma tam numeru. Ja od jakiegoś czasu myślę o zakupie międzynarodowej karty SIM od Truphone. Z tego co wiem można mieć na niej osiem numerów, które można wybrać spośród 66 krajów i rozmawiać do woli gdziekolwiek się jest. Co o tym sądzicie?
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:33
Radek napisał
Są jeszcze tzw. sieci dystrybucyjne jak Nju mobile, Heyah, Red Bull Mobile, Plush.

O Nju mobile i Heyah słyszałam ale o pozostałych dwóch nie... Od dawna są na polskim rynku? Nie widziałam starterów w kioskach ani sklepach. Możecie mi powiedzieć czy te sieci mają swoje salony z telefonami czy nie?
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 13:59
Ja widziałam ostatnio reklamę sieci Plush i jakoś mnie nie przekonuje... Od lat mam numer w Plusie i jak na razie nie myślę o zmianie. Chociaż przez krótki czas byłam w Play.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 17:43
darecki napisał
A korzysta ktoś z tych sieci dystrybucyjnych? Bo nikt z moich znajomych nie ma tam numeru. Ja od jakiegoś czasu myślę o zakupie międzynarodowej karty SIM od Truphone. Z tego co wiem można mieć na niej osiem numerów, które można wybrać spośród 66 krajów i rozmawiać do woli gdziekolwiek się jest. Co o tym sądzicie?

Moim zdaniem to świetna oferta dla firm robiących interesy poza naszym krajem. Po co korzystać z roamingu i przepłacać skoro można kupić kartę Truphone dzięki której rachunki za telefon znacznie się zmniejszą. Jak kupisz tą kartę to daj znać jak się sprawdza:)
Wypowiedź została zmieniona przez: abzibzi 27.10.2014 17:46
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:18
No NJU mobil jest i chyba virgin mobile też coś takiego widziałam w telewizji. ogólnie jest tych sieci trochę ale masz rację jest duża rotacja dziś są jutro ich nie ma i człowiek głupieje.
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:30
Wypowiedź została zmieniona przez: Eva 5.11.2014 13:34
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:34
potroiło moją wypowiedź! :(
Wypowiedź została zmieniona przez: Eva 5.11.2014 13:35
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:34
jolawiola napisał
Ja widziałam ostatnio reklamę sieci Plush i jakoś mnie nie przekonuje... Od lat mam numer w Plusie i jak na razie nie myślę o zmianie. Chociaż przez krótki czas byłam w Play.

Plush jest ofertą Plusa właśnie ;)
Radek napisał
Są jeszcze tzw. sieci dystrybucyjne jak Nju mobile, Heyah, Red Bull Mobile, Plush.
Red bull mobile jest od Play, Heyah od T-mobile.
To są operatorzy wirtualni.
Jest jeszcze tuBiedronka, też od T-mobile. Kiedyś byl nawet Snikers Mobile!
Cytuj
Odpowiedź