• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Roaming

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 20:56
Wiecie może który operator ma najtańszy roaming? czeka mnie wyjazd służbowy za granicę i nie chciałbym przepłacać.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:42
Zależy gdzie będziesz sie wybierać. Jeśli na terenie Unnii to e najtańszy roaming jest w T-Mobile i Orange, do UE zapłacisz 1,22 za minutę, jednak w t-Mobile do USA czy Australii już będzie tam najdrożej (do USA zapłacisz ponad 9 zł).
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 7:59
9 złotych za minutę? O matko!!! Ja na Twoim miejscu odpuściłabym roaming z naszych Polskich sieci komórkowych i zainwestowałabym w międzynarodową kartę SIM od Truphne. Możesz mieć na niej do ośmiu numerów z wybranych krajów a za rozmowy będziesz płacił jak za połączenia lokalne.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:19
A gdzie taką kartę można kupić? czytałem kiedyś o niej na forum biznesowym i ludzie bardzo ją chwalili bo podobno rachunki są o wiele niższe niż podczas korzystania z normalnego roamingu.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:19
A gdzie taką kartę można kupić? czytałem kiedyś o niej na forum biznesowym i ludzie bardzo ją chwalili bo podobno rachunki są o wiele niższe niż podczas korzystania z normalnego roamingu.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:30
Porównaj sobie oferty kilu operatorów i wybierz najkorzystniejszą. Z tego co wiem teraz wszyscy mają takie same stawki na terenie UE chyba, że wybierasz się gdzieś dalej...
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:36
darecki napisał
A gdzie taką kartę można kupić? czytałem kiedyś o niej na forum biznesowym i ludzie bardzo ją chwalili bo podobno rachunki są o wiele niższe niż podczas korzystania z normalnego roamingu.
Maja swoja stronę internetową, mozna zamowic, ale to jest oferta tylko dla firm.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 13:58
To oferta tylko dla firm? Myślałam, że osoby prywatne też mogą z niej korzystać... Trochę to niesprawiedliwe moim zdaniem. Gdyby wprowadzili też karty dla szaraków to pewnie mieli by zatrzęsienie klientów.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 17:41
szarlottka napisał
9 złotych za minutę? O matko!!! Ja na Twoim miejscu odpuściłabym roaming z naszych Polskich sieci komórkowych i zainwestowałabym w międzynarodową kartę SIM od Truphne. Możesz mieć na niej do ośmiu numerów z wybranych krajów a za rozmowy będziesz płacił jak za połączenia lokalne.

Karta od Truphone rzeczywiście jest lepszą alternatywą niż roaming. Mają niskie ceny za połączenia a te osiem numerów jest na jednej karcie a nie ośmiu:)To moim zdaniem idealna opcja dla przedsiębiorców podróżujących często w sprawach służbowych.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:58
abzibzi napisał
szarlottka napisał
9 złotych za minutę? O matko!!! Ja na Twoim miejscu odpuściłabym roaming z naszych Polskich sieci komórkowych i zainwestowałabym w międzynarodową kartę SIM od Truphne. Możesz mieć na niej do ośmiu numerów z wybranych krajów a za rozmowy będziesz płacił jak za połączenia lokalne.

Karta od Truphone rzeczywiście jest lepszą alternatywą niż roaming. Mają niskie ceny za połączenia a te osiem numerów jest na jednej karcie a nie ośmiu:)To moim zdaniem idealna opcja dla przedsiębiorców podróżujących często w sprawach służbowych.


No ja też o tym słyszałam ale jeszcze nie miałam okazji przetestować tej karty, jak byłam za granicą to po prostu wyłączyłam polski numer i kupiłam starter ale na dłuższą metę takie rozwiązanie nie ma sensu
Cytuj
Odpowiedź