• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet LTE na kartę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:33
Czy ktoś z was korzysta z LTE na kartę? Chodzi mi o internet beż żadnej umowy. Słyszałam, że play ma dobrą ofertę za 100 złotych można kupić 15 GB internetu. Chyba się opłaca prawda? Jak wyglądają oferty innych sieci?
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:18
Mam internet z Play i jestem bardzo zadowolona. Niedawno mieli promocję, że podwajali GB. Za doładowanie za 30 złotych dostałam 15 GM a normalnie trzeba doładować stówką by mieć tyle.Ofert innych sieci niestety nie znam ale słyszałam, że plus ma bardzo dobry internet.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:13
Ja mam podpisaną umowę na internet w plusie. Płacę 130 złotych i w tym jest już laptop, 15 GB transferu dziennego i 50 GB nocnego. Z tego co wiem można wziąć neta bez laptopa i wtedy płaci się chyba 60 złotych ale nie ma chyba transferu nocnego.
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 19:04
Ja mam telefon na firmę na abonament w orange za 100 zł, mam tam darmowe sms i rozmowy do orange i właśnie 15 GB internetu, jeszcze nie udało mi sie wykorzystac calego transferu w miesiacu ale nawet jeśli by się skończył, to internet mam dalej bez dopłaty z tym że wolniejszy, wcześniej miałem mniejszy pakiet i kończył mi sie często, ale różnicy w prędkości po wykorzystaniu nie odczuwałem.
Cytuj
Lose yourself in the music.
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:27
jolawiola napisał
Mam internet z Play i jestem bardzo zadowolona. Niedawno mieli promocję, że podwajali GB. Za doładowanie za 30 złotych dostałam 15 GM a normalnie trzeba doładować stówką by mieć tyle.Ofert innych sieci niestety nie znam ale słyszałam, że plus ma bardzo dobry internet.


No ja też słyszałam że internet z play jest dobry. Sama mam tylko taki mobilny ale jestem zadowolona. Jest w miarę szybki i stabilny więc na pewno nie jest źle. Nie wiem jak jest w innych sieciach bo nie korzystam
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:08
Ja ostatnio szukałam ale jeszcze sie nie zdecydowałam na żaden chociaż korci mnie internet z Plusa i paszport korzyści, bo korzystam własnie z cyfrowego polsatu.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:42
FRUGOholiczka napisał
Ja ostatnio szukałam ale jeszcze sie nie zdecydowałam na żaden chociaż korci mnie internet z Plusa i paszport korzyści, bo korzystam własnie z cyfrowego polsatu.


A co w tym paszporcie ciekawego jest? Bo był kiedyś tam reklamowany bardzo często teraz jakoś mało reklam widzę, albo już po prostu nie zwracam na nie uwagi, sama nie wiem
Cytuj
Odpowiedź