• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skad firmy mają mój nr

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:17
Skąd te wszystkie firmy reklamowe i prowadzące rózne pokazy maja mój nr telefonu.Ciągle ktoś wydzwania i proponuje mi różne badziewie.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:12
Najprawdopodobniej przy np. zamawianiu jakiego newslettera albo braniu udziału w jakiejś promocji, albo nawet coś kupując zgodziłeś sie na przetwarzanie danych osobowych. Stąd teraz problemy. Chociaż z tego co wiem, to często zdarza się ze firmy miedzy sob sprzedają bazy danych.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:53
Do mnie też kiedyś wydzwaniały rożne firmy ale od dawna nic nie zamawiam, nie podaję swoich danych i nie zgadzam się na ich przetwarzanie. Dzięki temu mam spokój. Mnie też strasznie denerwowały te telefony z beznadziejnymi ofertami.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:10
kupujac cokolwiek udzielasz zgody na przesylanie numeru do innych podmiotow, np bank idea miał mój numer od tmobila bo nieświadomie sie zgadzamy na takie rzeczy
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:05
Kupując cokolwiek musisz się liczyć z tym, że Twoje dane pójdą dalej w świat. Ja nigdy nie odbieram telefonu gdy dzwoni jakiś nieznany numer. Można w ogóle nie zgodzić się na rozpowszechnianie swoich danych osobowych?
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:45
Można się nie zgodzić ale co z tego skoro firmy i tak to robią. Nie wiem czy zauważyliście ale często mimo, że mamy prawo się nie zgodzić firmy to wymuszają tłumacząc to tym że taką mają politykę i jeżeli się z nią nie zgadzasz to po prostu mówią że nie możesz założyć u nich konta itp
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:13
Problem polega na tym, ze zatwierdzamy w regulaminie, ze zgadzamy sie na przetwarzanie naszych danych. Wówczas nie tylko firmy to wykorzystują, ale niestety także handlują danymi.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:15
remi napisał
Problem polega na tym, ze zatwierdzamy w regulaminie, ze zgadzamy sie na przetwarzanie naszych danych. Wówczas nie tylko firmy to wykorzystują, ale niestety także handlują danymi.

Czasami żeby się gdzieś zarejestrować to niestety trzeba zatwierdzić przetwarzanie danych osobowych;/ dla mnie to jest bez sensu ale co zrobić..
Cytuj
Odpowiedź