• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Blokada nr

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:06
Czy w jakiś sposób można zablokować nr, który bez przerwy do nas wydzwania i nie daje odporu? Chętnie zablokował bym kilka takich nachalnych nr.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:40
Pewnie, że można! Popatrz w ustawieniach, tam powinna być czarna lista lub opcja zablokuj. Ja już kilka osób zablokowałam i czuję, że niedługo będę musiała uzupełnić listę szczęśliwców;) Nie znoszę jak ktoś do mnie nachalnie wydzwania a ostatnio jest to na porządku dziennym.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:14
Można, można... Ja mam na czarnej liście chyba 4 osoby ale czasami trafiają się tacy osobnicy którzy specjalnie numer zmieniają by dalej mnie gnębić. Czasami to już mi cierpliwości brakuje. Najgorzej jest jak wydzwaniają w nocy albo nad ranem.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:55
ja w moim htc desire mam opcję ignoruj numer - po prostu nie łączy z tego numeru a kolesiowi pokazuje ze numer jest niedostępny :)
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:57
Dokładnie:) Możesz ignorować numer lub wrzucić na czarną listę. Ja akurat mam czarną listę w swoim telefonie i kilka osób zdążyłem tam umieścić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:54
w telefonie macie taka opcje w ustawieniach? Ja czytałem ze trzeba gdzieś zadzwonić.
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:14
Możda dodać do blokowanych, nie trzeba dzwonić. Ja bym chciała opcę blokowania smsowych reklam, w summie czasem blokowanie smsów od niektórych znajomych też by się przydało, najlepiej z wiadomością zwrotną generowaną automatycznie
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:24
Jessica napisał
Możda dodać do blokowanych, nie trzeba dzwonić. Ja bym chciała opcę blokowania smsowych reklam, w summie czasem blokowanie smsów od niektórych znajomych też by się przydało, najlepiej z wiadomością zwrotną generowaną automatycznie


Ha ha dobre:D no przydałaby się taka opcja. Ja w iphonie mam taką możliwość że blokuję numer i wiem, że mój tato też taką ma a ma samsunga więc jest to chyba w większości telefonów trzeba sobie po prostu sprawdzić:)
Cytuj
Odpowiedź