• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ile trwa przeniesienie nr

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 16:03
Ile można trwać przeniesienie nr z jednej sieci di drugiej? Trzeba przy tym cos płacić za to ze przechodzi sie do innej sieci?
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:56
Nic się nie płaci i trwa to kilka minut. Ogólnie oni mają chyb a 24 godziny żeby załatwić to między sobą, ale ty to załatwisz w 15 minut. Ja też przenosiłam numer i była to szybka piłka.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 20:41
Nigdy nie przenosiłam numeru ale pewnie nie trwa to długo. A z jakiej do jakiej sieci przechodziłaś? Ja zastanawiam się nad przeniesieniem z plusa do play. Internet już zmieniłam, teraz pozostały telefony. Strasznie mi ostatnio plus zalazł za skórę.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:16
Przeniesienie numeru to chwila moment. Ja ostatnio przenosiłem się z orange do play i nie zajęło to więcej niż 20 minut. Jest to całkowicie bezpłatne. Pamiętaj tylko, że musisz mieć zakończoną umowę z danym operatorem by przejść do innego.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:55
według prawa mają do 24 godzin żeby przenieść numer, z doświadczenia jest to kilka - kilkanaście minut ;)
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:58
Jak przenosiłem numer to czekałem ok 15 minut. Byłem w szoku bo ostrzegano mnie, że może to potrwać o 24 godzin i na to się nastawiałem. Nic się za to nie płaci.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 14:10
W moim przypadku też to trwało ja wiem z 20 minut? Nie jest to jakaś tajna operacja która trwa wieki, idziesz, wypisujesz wniosek, podpisujesz i gotowe. Sama przyjemność, a potem tylko czekasz na potwierdzenie i to wszystko.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 15:03
Np. z orange do playa wszystko trwać powinno ok 24h, ale możemy tez sami zdecydować, którego dnia chcemy przenieść numer. Niestety często ogólnie operatorzy przedłużają cala procedurę, zrzucając winę na siebie wzajemnie. Ale tak na prawdę dyspozycje pozostawiamy u nowego operatora i to on jest winien jeśli sa opóźnienia.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:10
remi napisał
Np. z orange do playa wszystko trwać powinno ok 24h, ale możemy tez sami zdecydować, którego dnia chcemy przenieść numer. Niestety często ogólnie operatorzy przedłużają cala procedurę, zrzucając winę na siebie wzajemnie. Ale tak na prawdę dyspozycje pozostawiamy u nowego operatora i to on jest winien jeśli sa opóźnienia.


Pierwsze słyszę u mnie cała moja rodzina przenosiła się do play i zajęło im to nie wiem 20 minut? Nie było żadnych problemów ani nic z tych rzeczy. Jeszcze nikt z moich znajomych ani z rodziny z czymś takim się nie spotkał
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:21
Ja przy przenoszeniu telefonu na kartę nic nie płaciłam i nie trwało to długo bo załatwienie formalności jakieś 20 minut a potem czekałam jakiś jeden dzień żeby mi go przenieśli ogólnie procedura jest prosta. Wystarczy zarejestrować numer telefonu na siebie załatwić zgodę operatora na przeniesienie numeru i resztę załatwiać w drugiej sieci
Cytuj
Odpowiedź