• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefony Panasonic

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:52
te premium wyglądają bajerancko ale pewnie też kosztują swoje niestety, dla mnie to bezprzewodowy telefon ale nadal w kategorii stacjonarne a nie komórkowe ;)
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:32
Panasonic Eluga wygląda całkiem nieźle ale nie wiem czy chciałabym mieć taki telefon. Jest praktycznie nowością, nie wiadomo jak będzie się sprawdzał itd. Może kiedyś się do nich przekonam. Podobnie podchodziłam do Sony a teraz nawet bym kupiła jeden z tych telefonów;)
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:55
Widziałem telefony Panasonica i wydaje mi się, że są dobrej jakości. Stacjonarne były niezniszczalne więc dlaczego komórkowe miałyby być gorsze? Nie wiem gdzie można je dostać... Przypuszczam, że na allegro lub w sklepach typu Saturn czy Media Markt.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:56
Kazdy telefon moze ci sie psuc. Czy to nokia czy panasonic czy samsung. Sa na gwarancji, wiec możesz spokojnie wypróbować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.10.2014 15:02
Ile ludzi tyle opinii. Ale myślę ze Panasonic zawsze był dobra, solidna marka. Pewnie i telefony ma dobre.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:24
no panasonic to jedna z pierwszych firm jakich uzywałem jeszcze w latah 90 i to zawsze będzie się kojarzyło z dobrą jakością !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:48
Tez sie pod tym podpisuje, Panasonic ma dobre produkty, a przynajmniej zawsze takie mial. W latach 90 jak ktos mial cos panasonica to byl gosc. :)
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 12:10
Maćkowski napisał
no panasonic to jedna z pierwszych firm jakich uzywałem jeszcze w latah 90 i to zawsze będzie się kojarzyło z dobrą jakością !


Tak w latach 90 to pamiętam takiego wielkiego panasonica i pamiętam też że to był telefon naprawdę dobrej jakości nie jakiś szajs. Teraz chyba ich nie widziałem dawno na żadnym stoisku z telefonami.
Cytuj
Odpowiedź