• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki operator komórkowy w firmie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 9:52
Nie wyobrażam sobie dopłacania do telefonów służbowych... Dla mnie jest to niepojęte. Co do najlepszego operatora dla firmy to wydaje mi się, że na chwilę obecną prym wiedze play. Mają najtańsze połączenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:49
moniuska20 napisał
Nie wyobrażam sobie dopłacania do telefonów służbowych... Dla mnie jest to niepojęte. Co do najlepszego operatora dla firmy to wydaje mi się, że na chwilę obecną prym wiedze play. Mają najtańsze połączenia.
Dla firm tylko Play dla Firm, inne sieci maja slabe oferty. Chociaż Play nie proponuje jakichś super telefonów dla firm, ale to chyba sprawa drugorzędna.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:21
Ja mam plusa i nie narzekam chociaż ostatnio większość znajomych i klientów przeniosło się do play. Moi pracownicy korzystają z służbowych telefonów ale nigdy żadnemu nie kazałam dopłacać do rachunku, to absurd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 15:29
Teraz ludzie masowo przenoszą telefony firmowe dp tego play dla firm i chyba dobrze robią, bo oferta na prawdę jest dobra. Masz np. za niecałą stówę nielimitowane minuty do sieci PLAY, nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci , 5 GB pakiet internet no i dobry telefon np. Sony Xperia Z1
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 14:39
no to dobry ten pakiet w playu - my mamy w firmie tmobile i nie narzekam ale internetu mam tylko 0,5 giga co jest strasznie malutko jak dla mnie
Cytuj
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:30
Ja na przykład jak chce ofertę bez telefonu to sobie w Orange wezmę abonament na 18 mies., za 29,98 zł. Minuty, smsy bez limitów.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 11:58
koralka22 napisał
my mamy w firmie plusa - jest ok. natomiast szefostwo wprowadziło limity które nie wystarczaja na rozmowe z klientami i czasami musze sama dopłacać do abonamentu ze swojej pensji..


Dla mnie to jest nie do pomyślenia,że coś takiego ma miejsce. Po prostu jak skończą Ci się środki ja bym więcej nie dzwoniła, przecież nie dzwonisz po ploteczkach tylko załatwiasz biznesowe rozmowy, no masakra.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:05
mamamrowek napisał
Ja mam służbowy telefon w Play i praktycznie do wszystkich płacę grosze. Nie muszę dokładać do rachunków, to byłoby chore... Rozumiem, że ta firma była Polska? Z drugiej strony dużo osób dzwoni z służbówek w celach prywatnych.


No niby tak ale to przecież można jakoś kontrolować prawda? U mojej mamy tak jest i jeżeli ktoś dzwoni w celach prywatnych odtrąca mu się koszty rozmowy z wypłaty. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale właśnie tak jest
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:19
moniuska20 napisał
Nie wyobrażam sobie dopłacania do telefonów służbowych... Dla mnie jest to niepojęte. Co do najlepszego operatora dla firmy to wydaje mi się, że na chwilę obecną prym wiedze play. Mają najtańsze połączenia.


No rzeczywiście PLay jest dosyć dobry, nie wiem jak sprawa wygląda z telefonem firmowym ale te oferty osobiste są bardzo dobre.
No i dodatkowo fakt że w play do play się nie płaci też robi swoje;)
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:25
lilka napisał
Ja mam plusa i nie narzekam chociaż ostatnio większość znajomych i klientów przeniosło się do play. Moi pracownicy korzystają z służbowych telefonów ale nigdy żadnemu nie kazałam dopłacać do rachunku, to absurd.


No to jest absurd, jeszcze szczególnie jeżeli tyle wydzwaniają do klientów. Jeżeli pracodawca widzi że nie starcza minut to po prostu czas zmienić abonament a nie kazać dopłacać pracownikom.
Cytuj
Odpowiedź