• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dwie sieci jeden numer?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:24
grzes33 napisał
Właśnie można mieć, jeden telefon i 2 karty = 2 numery, to jakiś czas temu bylo popularne, ludzie chętnie decydowali sie na taki telefon, bo można było np. karty przekładać, teraz już mniej się o tym słyszy.


No dużo mniej bo są znowu inne rozwiązania. Po co mieć dwa numery jak można zawsze zastrzec i nikt nie będzie widział kto dzwoni. Tak to się miało jakiś drugi że w razie czego się wyrzuci starter i po kłopocie. Ja tak nigdy nie miałam bo zawsze miałam jeden ale moja koleżanka zawsze miała dwa numery.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:48
Eee tam na gwizdek komuś dwa numery telefonów. Kolega miał problem taki że w jednym telefonie dwie karty i nigdy nie wiedział czy to na prwyatny ktoś dzwoni czy służbowy.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:35
a jak to w przypadku telefonu na dwa simy moge miec karte jedna z tmobila a druga z orange?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:09
pola wg mnie to powinno byc bez problemu bo telefon jesli nie ma simlocka to jest tylk urządzeniem do użytku bez okreslonej sieci ;)
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:33
Pola napisał
a jak to w przypadku telefonu na dwa simy moge miec karte jedna z tmobila a druga z orange?


No a dlaczego nie? Jeżeli nie ma simlocka możesz włożyć jakiekolwiek dwie różne sieci i powinien działać bez problemu. Moja koleżanka właśnie tak ma. Jeden ma z plusa i jeden z orange. I śmigają.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:33
kajabroja napisał
Pola napisał
a jak to w przypadku telefonu na dwa simy moge miec karte jedna z tmobila a druga z orange?


No a dlaczego nie? Jeżeli nie ma simlocka możesz włożyć jakiekolwiek dwie różne sieci i powinien działać bez problemu. Moja koleżanka właśnie tak ma. Jeden ma z plusa i jeden z orange. I śmigają.
Mozes zna tym wlasnie polega caly myk, ze korzystasz z dwoch kart.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:44
Gość napisał
kajabroja napisał
Pola napisał
a jak to w przypadku telefonu na dwa simy moge miec karte jedna z tmobila a druga z orange?


No a dlaczego nie? Jeżeli nie ma simlocka możesz włożyć jakiekolwiek dwie różne sieci i powinien działać bez problemu. Moja koleżanka właśnie tak ma. Jeden ma z plusa i jeden z orange. I śmigają.
Mozes zna tym wlasnie polega caly myk, ze korzystasz z dwoch kart.


No otóż to. Może nawet nie tyle z dwóch sieci co własnie z dwóch kart, bo przecież w jednym telefonie możesz też mieć jedną siec tylko dwa numery na przyklad jeden firmowy a drugi prywatny
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 8:01
Jeden numer w dwóch sieciach? Skąd ten pomysł? Jak dla mnie jest to niewykonalne. Najlepiej chyba byłoby jakbyś miała dwie karty. Jedną w tmobile a drugą w orange. Z tego co wiem są na rynku telefony obsługujące dwie karty.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:34
Nie no nie da się... :P Możesz mieć jedynie dwa numery ale o tym już wiesz:) Jeśli chcesz mieć numer w orange to musisz się przenieść z tmobile lub podpisać umowę w orange na nowy numer.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:53
madzialenka89 napisał
Jeden numer w dwóch sieciach? Skąd ten pomysł? Jak dla mnie jest to niewykonalne. Najlepiej chyba byłoby jakbyś miała dwie karty. Jedną w tmobile a drugą w orange. Z tego co wiem są na rynku telefony obsługujące dwie karty.


No pewnie jest sporo telefonów jeszcze na rynku, które mają taką możliwość posiadania dwóch kart sim. Moja znajoma ma taki ale niestety nie pamiętam co to za model.
Cytuj
Odpowiedź