• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zarabianie w Google Play?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:30
Jak myślicie, czy poszerzenie swojej działalności o sprzedaż aplikacji bądź e-booków w coraz popularniejszym Google Play może pomów w reklamie firmy, albo zwiększyć jej dochody? Nie mam na myśli konkretnej branży, pytam ogólnie. Słyszałam, że zarówno firmy jak i osoby prywatne nieźle w ten sposób zarabiają, co o tym myślicie?
Wypowiedź została zmieniona przez: pinacOLAda 13.7.2014 12:30
Cytuj
Alvaro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 12:51
Jeśli ludzie będą chętnie pobierać takie aplikacje, to na pewno można dużo na tym zyskać. Tym bardziej, że autor zarabia nie tylko na płatnych aplikacjach, ale też na umieszczanych w tych aplikacjach reklamach. Co do ebooków, czytałem na onecie, że sprzedaż ebooków w google play wzrosła ostatnio znacznie. Ludzie w wakacje więcej czasu poświęcają widocznie też na czytanie.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 9:34
to zalezy co to bedzie - twoje autorskie czy nie ? bo przeciez sa juz te apki do pobierania ebookow na rynku juz dosc dlugo i maja swoja pozycje, w tym biznesie trudno sie przebic
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:07
jak stworzysz jakas fajna apke to na pewno bedziesz miec duzo pobran ale nie wiem jak to dziala - dostajesz prowizje za kazde pobranie czy na czym masz zamiar zarabiac :)
Cytuj
be free like a child
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:01
Wydaje się, że w ten sposób ludzie normalnie utrzymują się. Bywa, że na takiej sprzedaży można zarobić krocie, ale może być tak, że o danej aplikacji nikt nigdy nie usłyszy. Gdyby była gotowa receptura na zarabianie na aplikacjach... :)
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:16
Nie za bardzo się na tym znam więc nawet Ci nie pomogę ale znam kogoś kto się tym zajmuje i z tego co wiem całkiem nieźle im się żyje, wszystko zależy od tego jakie masz umiejętności i oczywiście od aplikacji które chcesz sprzedawać.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:19
a no i pinacolada pierwsze kwestia jaki masz budzet bo zrobienie porzadnej apki to nie jest 30 tysiecy zlotych tylko znacznie wiecej :) popatrzyłam troche po rynku ebookowym i np widzialam ksiazke znajomego ktory robi darmowe podreczniki do szkol licealnych i dosc dobrze sa sciagane :)
Cytuj
be free like a child
moniCCa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 21:18
Do napisania samego e-booka chyba nie trzeba nakładu finansowego, a jedynie dobry pomysł i lekkie pióro. Czytałam ostatnio na interii chyba że lato to dobry sezon dla e-booków z resztą nie ma się co dziwić, telefon lub tableta człowiek ma zawsze przy sobie więc jest to na pewno mniejsze obciążenie i przede wszystkim niwelowanie nudy w podróży. Przepisem na sukces jest dobra tematyka e-booka.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 10:40
widzialam kiedys na oferii takie zlecenie ze szukają kogos wlasnie do tworzenia ebookow i dosc dobrze placili - piszesz takiego a potem masz albo zaplate jednorazowa albo procent od sprzedazy :)
Cytuj
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 3:33
to może byc nawet dobry pomysł, tylko musisz wymyślić cos takiego co przyda sie innym użytkownikom i będą chcieli kupowac takie oprogramowanie żebyś miał z tego zysk
Cytuj
Odpowiedź