• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiana dostawny prądu = oszczędność?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moniCCa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 19:16
ja jestem właśnie w Tauronie, z resztą jak i pół mojego miasta, pozostali, znaczy się większość bo pewnie nie wszyscy, są w Enei ale na przewodach Tauronu i tak jak piszecie, dostaje się wtedy dwa rachunki. Oszczędność żadna, a raczej praktycznie niewyczuwalna. Moi znajomi z innego województwa mają PGE i nie wiem czy palą światło dzień i noc albo co, bo rachunki za prąd mają ogromne. Płacą trzy razy tyle co ja.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:00
moniCCa napisał
ja jestem właśnie w Tauronie, z resztą jak i pół mojego miasta, pozostali, znaczy się większość bo pewnie nie wszyscy, są w Enei ale na przewodach Tauronu i tak jak piszecie, dostaje się wtedy dwa rachunki. Oszczędność żadna, a raczej praktycznie niewyczuwalna. Moi znajomi z innego województwa mają PGE i nie wiem czy palą światło dzień i noc albo co, bo rachunki za prąd mają ogromne. Płacą trzy razy tyle co ja.


W serialach bardzo się reklamuje Enea zauważyliście? Ja też mam Tauron i nie zamierzam nic zmieniać póki co. Prawda jest taka, że te rachunki są mniej więcej takie same tylko na czymś jest mniej a na czymś innym więcej, a jak się podliczy wychodzi to samo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 21:17
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 11:12
Trzeba teraz uwazać z tymi zmianami, w moim bloku chodzili pseudo dostawcy, podpisywało sie umowy i znikali. Co prawda ludzie mogli sie zastanowić zanim cos takiego podpiszą. Rada:nie wpuszczajcie akwizytorów, jeśli cos chcecie załatwić sami zadzwońcie, upewnijcie się, umówcie na wizytę. Tak z ulicy może przyjść tak na prawdę każdy.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:33
jagoda napisał
Trzeba teraz uwazać z tymi zmianami, w moim bloku chodzili pseudo dostawcy, podpisywało sie umowy i znikali. Co prawda ludzie mogli sie zastanowić zanim cos takiego podpiszą. Rada:nie wpuszczajcie akwizytorów, jeśli cos chcecie załatwić sami zadzwońcie, upewnijcie się, umówcie na wizytę. Tak z ulicy może przyjść tak na prawdę każdy.


A jak coś podpiszecie to jest zdaje się 10 czy 14 dni czasu na rezygnację. Mój dziadek niestety podpisał coś takiego i później musieliśmy dzwonić i biegać po pocztach żeby powysyłać rezygnacje.
Cytuj
Odpowiedź