• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zarabianie przez internet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:48
audi a jaka to strona chetnie bym zobaczyla no i czy rzeczywiscie wysylaja te nagrody czy tylko tak sciemaniaja? jesli chodzi o zarabianie przez internet to fajnie maja youtuberzy taki adbuster np nie pracuje nigdzie za zarabia za wyświetlenia swoich filmików okolo 2000 zł a ma kanałów chyba z 3 wiec sobie pomnóżcie to :) 6 tysi spokojnie mozna wyciagnac w miesiac jak sie ma dobry pomysł na kanał :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 13:38
animka napisał
audi a jaka to strona chetnie bym zobaczyla no i czy rzeczywiscie wysylaja te nagrody czy tylko tak sciemaniaja? jesli chodzi o zarabianie przez internet to fajnie maja youtuberzy taki adbuster np nie pracuje nigdzie za zarabia za wyświetlenia swoich filmików okolo 2000 zł a ma kanałów chyba z 3 wiec sobie pomnóżcie to :) 6 tysi spokojnie mozna wyciagnac w miesiac jak sie ma dobry pomysł na kanał :)
Pokarz mi kogos kto tyle zarobi?
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:50
Gość napisał
animka napisał
audi a jaka to strona chetnie bym zobaczyla no i czy rzeczywiscie wysylaja te nagrody czy tylko tak sciemaniaja? jesli chodzi o zarabianie przez internet to fajnie maja youtuberzy taki adbuster np nie pracuje nigdzie za zarabia za wyświetlenia swoich filmików okolo 2000 zł a ma kanałów chyba z 3 wiec sobie pomnóżcie to :) 6 tysi spokojnie mozna wyciagnac w miesiac jak sie ma dobry pomysł na kanał :)
Pokarz mi kogos kto tyle zarobi?

A bo to mało osób tak zarabia? Moja żona wiecznie ogląda filmiki i blogi jakiś dziewczyn które mówią jak się malować, ubierać itd. One na pewno na tych filmikach zarabiają i to nie mało.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:51
wiktor111 napisał
Gość napisał
animka napisał
audi a jaka to strona chetnie bym zobaczyla no i czy rzeczywiscie wysylaja te nagrody czy tylko tak sciemaniaja? jesli chodzi o zarabianie przez internet to fajnie maja youtuberzy taki adbuster np nie pracuje nigdzie za zarabia za wyświetlenia swoich filmików okolo 2000 zł a ma kanałów chyba z 3 wiec sobie pomnóżcie to :) 6 tysi spokojnie mozna wyciagnac w miesiac jak sie ma dobry pomysł na kanał :)
Pokarz mi kogos kto tyle zarobi?

A bo to mało osób tak zarabia? Moja żona wiecznie ogląda filmiki i blogi jakiś dziewczyn które mówią jak się malować, ubierać itd. One na pewno na tych filmikach zarabiają i to nie mało. Do tego jednak trzeba mieć smykałkę, nie każdy dobrze wypada przed kamera i potrafi przedstawić jakiś produkt
Wypowiedź została zmieniona przez: wiktor111 10.7.2014 19:51
Cytuj
ayris

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:56
Moim zdaniem jedynym realnym sposobem na zarobek w internecie jest prowadzenie bloga, pisanie artykułów i tłumaczenie tekstów. Wszystkie inne "możliwości" są nic nie warte. Kiedyś wypełniałam ankiety i nic nie zarobiłam na tym:/
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:23
Dla mnie to zwykła ściema. Na e-maila dostaje dziennie kilkanaście takich ofert. Niektórzy dadzą się na to naciągnąć, a później jęczą na forach, że ich oszukano. Zanim gdziekolwiek się zapiszecie poczytajcie!
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:43
Chyba w to nie wierzysz? Przecież to zwykła ściema, nie ma się co na to pisać, bo w 99% jest to zwykłe oszustwo lub próba wyłudzenia pieniędzy. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby ktoś na tym rzeczywiście coś zarobił, no ale mogę się mylić, choć wątpię.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:52
wiktor111 napisał
Gość napisał
animka napisał
audi a jaka to strona chetnie bym zobaczyla no i czy rzeczywiscie wysylaja te nagrody czy tylko tak sciemaniaja? jesli chodzi o zarabianie przez internet to fajnie maja youtuberzy taki adbuster np nie pracuje nigdzie za zarabia za wyświetlenia swoich filmików okolo 2000 zł a ma kanałów chyba z 3 wiec sobie pomnóżcie to :) 6 tysi spokojnie mozna wyciagnac w miesiac jak sie ma dobry pomysł na kanał :)
Pokarz mi kogos kto tyle zarobi?

A bo to mało osób tak zarabia? Moja żona wiecznie ogląda filmiki i blogi jakiś dziewczyn które mówią jak się malować, ubierać itd. One na pewno na tych filmikach zarabiają i to nie mało.


No tak ale one też kiedyś zaczynały, a to, że teraz zarabiają wynika z tego, że albo są dobre w tym co robią, albo im się udało.
Moja żona też sporo takich filmików ogląda więc przy okazji tworzy im oglądalność.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:22
ayris napisał
Moim zdaniem jedynym realnym sposobem na zarobek w internecie jest prowadzenie bloga, pisanie artykułów i tłumaczenie tekstów. Wszystkie inne "możliwości" są nic nie warte. Kiedyś wypełniałam ankiety i nic nie zarobiłam na tym:/


Ja też wypełniałam ankiety i nawet kilka razy wymieniłam punkty na nagrody ale wiadomo,że jest to sporadyczne. wypełniał gdzieś tak 5-6 ankiet rocznie co mi daje kilkaset punktów które mogę wymienić co najwyżej na 50zł więc niewiele.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2024 13:39
Serwery zbyt często nie stwierdzają login rejestracja.
Cytuj
Odpowiedź