• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakich perfum używacie na co dzień

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2022 6:45
Jakich perfum używacie na co dzień? Pytam, ponieważ szukam czegoś oryginalnego - najlepiej wydajnego, co przez kilka godzin utrzyma się na ciele. Liczę na ciekawą dyskusję
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2022 6:58
Trochę tego jest. Ostatnio upodobałem sobie dwa:

1. Versace Dreamer - możesz powąchać w drogeriach typu Sephora i inne. Jego znakiem rozpoznawczym jest ładny, pociągający, nieszablonowy zapach oraz trwałość.

2. Love Desire - dla mnie jest to zapach korzenny, lekko kwiatowy, piżmowy - podobno są to perfumy z feromonami :) Nie wiem, ale wielokrotnie spotkałem się z zapytaniami, co to za zapach. Może się więc podobać
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2022 8:26
Ten pierwszy wąchałem w drogerii, ale nie kupowałem - wiadomo, cena :\

O tym drugim też coś słyszałem, ale nie miałem okazji jeszcze wąchać... czytam w sieci opinie w sumie dobre - ale wiadomo każdy ma swoje gusta. Gdzie kupowałeś?
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2022 8:41
W różnych miejscach jest dostępny - wpisz w Google nazwę to Ci wyskoczy. Zwykle kupuję przez intymnosc pl
Cytuj
Margaretka777

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2022 15:57
Świeżych ;) Wlaściwie to zalezy od pory roku. Wiosna lato- świeże cytrusowe, jesień zima- korzenne, orientalne ;)
Cytuj
Esterka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2023 20:42
Ja używam olejku Busajna cudnie skóra po nim pachnie soczystym grejpfrutem , a i jest mega nawilżona i ujędrniona. Nawet opalenizna na dłużej się utrzymuje.
Cytuj
Odpowiedź