• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet do biura

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Józef

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2018 10:37
Jaki internet do biura byście polecili? Jechałem na mobilnym, ale teraz już nie da rady przy takiej liczbie plików do wysłania i pobrania. Chcę coś z dobrą prędkością i w rozsądnej cenie.
Cytuj
KarolinaM

Niezarejestrowani

30.7.2018 1:48
Ja mam z UPC i nie narzekam, może spróbuj u nich. Mają rózne pakiety, ja mam biznes pro 400, z gwarancją szybkiego serwisu. Działa bez zarzutu.
Cytuj
Karlak

Niezarejestrowani

31.7.2018 20:46
Ostatnio znajomy wziął to UPC biznes na testy. Chyba 60 dni ma na podjęcie decyzji czy mu pasuje czy nie. Też się zastanawiam nad tym. Powiedział, że dostał dodatkowo bon na 100zł i opcję pakietu zabezpieczeń internetowych dla kilku urządzeń.
Cytuj
Marissa

Niezarejestrowani

1.8.2018 12:43
Jak to na testy? Jaki jest tego koszt i warunki?
Cytuj
Karlak

Niezarejestrowani

19.8.2018 18:15
Sama dopiero się zdecydowałam i będę się kontaktować z nimi w tym tygodniu, żeby wziąć ten internet na testy. Znajomy powiedział, że wziął ten UPS biznes na 60dni i nie ma konieczności podpisania umowy jeśli cokolwiek nie będzie nam odpowiadać, można wtedy zrezynować. On już teraz jest zadowolony, więc będzie chcial jeden z trzech pakietów wziąć po testach na umowe.
Cytuj
Barbara

Niezarejestrowani

27.8.2018 1:13
Ja mam z UPC pakiet Biznes pro 400 i wszystko śmiga. Do tego mam gwarancję SLA 6h, jak coś wysiądzie, to w ciągu 6 godzin mi naprawiają.
Cytuj
Krabika

Niezarejestrowani

30.8.2018 22:49
Całkiem fajnie to wychodzi. Poza tym, że są opcje testów i jest opcja umowy terminowej i bezterminowej to maja tez ocpję Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla wielu urządzeń i do tego bon Sodexo za 100zł przy umowach terminowych.
Cytuj
Meggina

Niezarejestrowani

16.9.2018 20:27
My skończyliśmy okres testów i zdecydowaliśmy się na umowe UPC. Wzieliśmy biznes smart 400 z umowa na 24 miesiace. Mam gwarancję SLA 12H i pakiet bezpieczeństwa UPC dla 5 komputerów. Brak limitów pobierania i wifi za darmo. Dla mnie wystarczy i tylko 99zł.
Cytuj
Agniecha

Niezarejestrowani

17.9.2018 12:23
Meggina napisał
My skończyliśmy okres testów i zdecydowaliśmy się na umowe UPC. Wzieliśmy biznes smart 400 z umowa na 24 miesiace. Mam gwarancję SLA 12H i pakiet bezpieczeństwa UPC dla 5 komputerów. Brak limitów pobierania i wifi za darmo. Dla mnie wystarczy i tylko 99zł.

Jeśli się nie mylę biznes smart 400 jest za 79,99 na 24 miesiące.
Cytuj
Odpowiedź