• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki program do rozliczenia PIT?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2016 15:55
Tylko e-pity i nie tykać sie innych programów do darmowych rozliczeń .Nie posłuchałem siostry i dostałem za swoje.Pobrałem jakiś inny z zabezpieczeniami i tak zawirusowałem sobie komputer ,ze nie dałem rady na nim zrobić czegokolwiek.Niestety nie poradziłem sobie sam i musiałem skorzystać z pomocy fachowca .Kosztowało mnie to 120 zł.
Cytuj
efile

Niezarejestrowani

14.3.2016 14:09
Frąc,
przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja.
Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdziła firma Avast. Program jest bezpieczny i wolny od wszelkich wirusów i śmieci.
Wszystkie informacje są na naszej stronie w firmowej w sekcji "Informacje prawne" (u dołu strony)
W razie pytań i wątpliwości zawsze służymy radą;)
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 15:21
Tez korzystam z e-pitów i jestem zadowolona. A wirusy to moze z inego źródła.
Cytuj
kamill

Niezarejestrowani

15.4.2016 20:19
Wpisz w google program do pit, to zobaczysz ile tobie wyników wyskoczy. Z reguł wszystkie są darmowe, więc tym lepiej dla ciebie. Z innych programów masz jeszcze pit-format, gdzie wypełnisz pit-37 oraz inne np. dla firm, a potem jak chcesz wyślesz edeklaracje.
Cytuj
kameleo22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2016 14:03
W gazetach dodają program do pit-ów. Ja zawsze korzystam z takich :)
Cytuj
http://nieruchomosci.na-dobre.pl/
Marek

Niezarejestrowani

26.4.2016 13:42
kameleo22 napisał
W gazetach dodają program do pit-ów. Ja zawsze korzystam z takich :)

To prawda często dają do gazet ale takie programy raz mogą byc niedopracowane dwa nie mamy wyboru a każdy lubi mieć możliwosć wyboru trzy często programy w gazetach są dość późno. Ja zawczasu rozliczyłem sie z pitaxem, prosty darmowy program, z możliwością wyboru na co idzie 1% bo czasem w takich programach narzucają z góry.
Cytuj
Sandy

Niezarejestrowani

28.4.2016 20:44
Ja polecam program, z którego korzystam od 3 lat - PIT Format 2015. Do pobrania ze strony: http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit/. Program jest w pełni zgodny z tegorocznymi wzorami formularzy, do wyboru są chyba wszystkie możliwe pity dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Program jest instalowany na własnym komputerze i nie ma obawy o podgląd lub kradzież danych wpisanych do programu. I co ważne można od razu z programu wysłać edeklarace.
Cytuj
MilenaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.12.2016 11:55
Swojego czasu, jako osoba prywatna korzystałam z internetowego rozliczenia PIT- z programu e-deklaracje i nie miałam problemów z zawirusowanym komputerem. Zawsze był aktualizowany, łatwy w użyciu. Plus był taki, że pieniądzę ze zwtoru (jeśli takowy był) faktycznie przychodził prędzej niż metodą tradycyjną. Odkąd mam firmę, niestety rozliczenie PIT-u przez internet już nie jest takie proste, więc skierowałam się do biura, które po prostu mnie wyręczy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
aga77

Niezarejestrowani

21.2.2018 21:27
Na tej stronie http://www.pit.fundacjapociecha.pl macie namiar na darmowy program do rozliczania PIT za 2017r. Udostępnia go Fundacja Pociecha. Tutaj http://www.pit.fundacjapociecha.pl można dowiedzieć więcej o tym, czym się zajmuje. Pomaga ona dzieciom. Mżna przekazać 1% podatku dla tej Fundacji. Jej KRS to 0000 426 589 .
Cytuj
kinzz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.1.2019 23:56
PITax.pl sprawdzony i niezawodny, od dawna z tym programem rozliczam pity. Jest oczywiście darmowy, można i przez sieć korzystać i pobrać na komputer. Bardzo prosty w obsłudze, nie miałam nigdy żadnych problemów. W razie co na stronie gdzie jest do pobrania jest mnóstwo wskazówek o tym jak wypełniać, gdzie wysyłać itp. Można samemu ustalić cel na jaki chcemy przeznaczyć 1% należnego podatku.
Cytuj
Odpowiedź