• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie można płacić BLIK-iem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.1.2016 8:13
Całkiem niedawno zorientowałam się, czym jest BLIK i powiem szczerze, że ta forma płatności wydaje mi się bardzo ciekawa. Mam ochotę ją wypróbować, ale prawdę mówiąc nie wiem, gdzie mogłabym jej użyć.
Czasem się zdarza, że wychodzę z domu bez portfela, za to nie ma szans, żebym wyszła bez telefonu.
Czy jest gdzieś spis sklepów, w których akceptują taki płatności? A może mam szukać na witrynie jakiegoś znaczka?
Najbardziej interesują mnie supermarkety.
Cytuj
leszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 0:45
supermarkety możesz odszukać w internecie, na pewno są podane listy. Wiem na pewno że można tak płacić w kinach :)
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:14
Apropos BLIK-u ostatnio jak ble w sklepie odzieżowym to chlopak kupujacy przede mna zapytal mlodych sprzedawców czy można placic BLIK-iem, ci nie mieli kompletnie pojęcia co to jest. Ale byli na tyle rozgarnięci, ze poprosili zeby im chłopak wytłumaczył, ten milo powiedział co i jak.
Cytuj
kj

Niezarejestrowani

26.1.2016 15:03
fajny artykuł na ten temat http://www.spidersweb.pl/tag/gdzie-mozna-placic-blikiem
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 15:43
kj napisał
fajny artykuł na ten temat http://www.spidersweb.pl/tag/gdzie-mozna-placic-blikiem


Szkoda, że w artykule nie ma wyszczególnionych konkretnych sklepów czy marek. U mnie w mieście niestety chyba nikt o BLIKu nie słyszał. Szkoda, bo banki bardzo to promują i nie raz można skorzystać na tym, że płaci się BLIKiem.
ja jednak jeszcze ani razu tak nie zapłaciłem.
Widzę, że jednak w internecie też jest sporo sklepów, które przyjmują tę metodę płatności. Czy ktoś wie, czy np. na Allegro też się tak da? Wydaje mi się, że byłaby to najbezpieczniejsza opcja.
Cytuj
jacek k

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 21:27
Arias napisał
kj napisał
fajny artykuł na ten temat http://www.spidersweb.pl/tag/gdzie-mozna-placic-blikiem


Szkoda, że w artykule nie ma wyszczególnionych konkretnych sklepów czy marek. U mnie w mieście niestety chyba nikt o BLIKu nie słyszał. Szkoda, bo banki bardzo to promują i nie raz można skorzystać na tym, że płaci się BLIKiem.
ja jednak jeszcze ani razu tak nie zapłaciłem.
Widzę, że jednak w internecie też jest sporo sklepów, które przyjmują tę metodę płatności. Czy ktoś wie, czy np. na Allegro też się tak da? Wydaje mi się, że byłaby to najbezpieczniejsza opcja.
Arias napisał
kj napisał
fajny artykuł na ten temat http://www.spidersweb.pl/tag/gdzie-mozna-placic-blikiem


Szkoda, że w artykule nie ma wyszczególnionych konkretnych sklepów czy marek. U mnie w mieście niestety chyba nikt o BLIKu nie słyszał. Szkoda, bo banki bardzo to promują i nie raz można skorzystać na tym, że płaci się BLIKiem.
ja jednak jeszcze ani razu tak nie zapłaciłem.
Widzę, że jednak w internecie też jest sporo sklepów, które przyjmują tę metodę płatności. Czy ktoś wie, czy np. na Allegro też się tak da? Wydaje mi się, że byłaby to najbezpieczniejsza opcja.
W internecie nie można płacić blikiem ,na allegro też nie.Sklepy ,gdzie się tak płaci są oznaczone logo BLIK.
Cytuj
ada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.2.2016 16:21
A czy każdym telefonem można pobrać ta aplikację ?Jestem ciekawa w skąd pobierane są pieniadze ? Z konta czy z określonej karty?A jeżeli zgubię albo ktoś ukradnie mi telefon ma dostęp do tej formy płatności?
Cytuj
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 16:36
Ja mam tą ofertę z mBanku.aby zyskać dostęp do jej nowych funkcji i płacić blikiem, trzeba pobrać najnowszą aplikację mobilną danego banku.I dziwne ,ze ktoś pisze ,że nie można płacić w sklepach internetowych.Ja płacę . A może jest różnie w zależności od banku?
Cytuj
Małgorzata K.

Niezarejestrowani

14.10.2017 22:10
Płatności blik są bardzo wygodne przy zakupach inetrnetowych.Płacąc na allegro przy pomocy blik jest to chyba najszybsza metoda opłacenia zakupów.Ponad to nie trzeba się logować na kompuetrze na żadne konta itp. Wpisujesz tylko numer i już. Przy zwykłych zakupach zajmuje to tyle samo czasu co płatność kartą. Muszę jeszcze spróbowac bankomat, czy jest wygodniej czy nie
Cytuj
Odpowiedź