• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Promocja Złotych Myśli

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 12:55
Na forach internetowych Comperii ale tez innych platformach, wiele mówi się o edukacji finansowej. Dlatego w tym miejscu chciałbym zaanonsować ofertę Złotych Myśli. Promocja trwała już dłuższy czas, dzisiaj się kończy, a dotyczy sprzedaży książek w wersji drukowanej. Kupując jedną, drugą mamy gratis. W pakietach są bardzo dobre książki motywacyjne, a także traktujące na temat finansów osobistych w tym w jednym pakiecie dwie książki Andrzeja Fesnaka, wspaniałego wykładowcę i trenera finansów osobistych. Zainteresowanych odsyłam na stronę:
http://www.zlotemysli.pl/new,stabin,1/p/jedenplusjeden.html
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Gabi

Niezarejestrowani

30.9.2015 13:01
O a to juz dzis konie ctej promocji... Poleca Pan jakies konkretne pozycje?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 13:10
Gabi napisał
O a to juz dzis konie ctej promocji... Poleca Pan jakies konkretne pozycje?


Tak, pozycje Andrzeja Fesnaka, czyli pakiet IX. Ale taż wiele innych na temat zarabiania pieniędzy, motywacji.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Gabi

Niezarejestrowani

30.9.2015 13:32
Wlasnie o takie pozycje mi chodziło. Zawsze czegoś się można nauczyć :)
Cytuj
Krystyna

Niezarejestrowani

1.10.2015 12:16
Bardzo mi się podoba to jak promuje Pan edukacje finansową. Nie często to się zdarza wśród doradców, ja niestety trafiłam na takiego, któremu bardziej zależało na wyniku w firmie. Nie wiem czy straciłam, ale z perspektywy myślę, że mogła wziąć lepszą ofertę niż ta która "zaproponował". Oczywiście jest w tym też moja wina, bo mogłam sama zgłębić wiedzę, a nie tylko liczyć na kogoś.
Cytuj
Figa

Niezarejestrowani

1.10.2015 12:21
To skoro ma Pani już wiedze, to może refinansować?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 15:22
Krystyna napisał
Bardzo mi się podoba to jak promuje Pan edukacje finansową. Nie często to się zdarza wśród doradców, ja niestety trafiłam na takiego, któremu bardziej zależało na wyniku w firmie. Nie wiem czy straciłam, ale z perspektywy myślę, że mogła wziąć lepszą ofertę niż ta która "zaproponował". Oczywiście jest w tym też moja wina, bo mogłam sama zgłębić wiedzę, a nie tylko liczyć na kogoś.


Pani Krystno, ja finansami zajmuję się już wiele lat i bardzo lubię pomagać swoim klientom, aby ich uchronić czasami przed zgubnymi decyzjami. O wielu z nich piszę na swoim blogu, adres strony w stopce. A jeśli potrzebuje Pani pomocy zapraszam do kontaktu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Krystyna

Niezarejestrowani

1.10.2015 15:27
Na razie radze sobie sama, ale na pewno będę mieć to na uwadze :) Może właśnie klucz to to lubić, a nie być tylko nastawionym na zysk...
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 13:44
Przyznam szczerze, że sam raczej rzadko zaglądam do książek o tematyce finansowej, bo nie mam w tym kierunku dużej wiedzy, przez co bardzo trudno mi zrozumieć język,jakim są pisane.
Z blogami jest podobnie, oczywiście niektórymi, ale tu jest taka zaleta, że blogi można czytać za darmo, a takich książek, które kupiłem z zamiarem przeczytania i zniechęciłem się po kilku stronach mam już trochę. To pieniądze wyrzucone w błoto.
Obecnie myślałem o tym, żeby zainwestować w podręcznik do nauki ekonomii, co pan o tym myśli? Dobry pomysł na początek?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 15:23
AdamSyla napisał
Przyznam szczerze, że sam raczej rzadko zaglądam do książek o tematyce finansowej, bo nie mam w tym kierunku dużej wiedzy, przez co bardzo trudno mi zrozumieć język,jakim są pisane.
Z blogami jest podobnie, oczywiście niektórymi, ale tu jest taka zaleta, że blogi można czytać za darmo, a takich książek, które kupiłem z zamiarem przeczytania i zniechęciłem się po kilku stronach mam już trochę. To pieniądze wyrzucone w błoto.
Obecnie myślałem o tym, żeby zainwestować w podręcznik do nauki ekonomii, co pan o tym myśli? Dobry pomysł na początek?


Zgadzam się, że jest wiele pozycji które kupujemy i nic nie wnoszą do naszego życia, albo je odkładamy na bok. Książki ekonomiczne, jeśli są pisane prostym zrozumiałym językiem, warto je przeczytać, aby się czegoś nauczyć. Uważam że szczególnie potrzeba wiedzy z finansów osobistych, kiedyś byłem na szkoleniu Pana Andrzeja Fesnaka, który zmienił sposób myślenia wielu tysiącom osób. Obecnie pisze prostym językiem, dlaczego bardzo ważne jest planowanie budżetu domowego i jak to robić. Polecam też książki Roberta Kiyosaki, które odmieniły życie wielu ludi. Polecam też książkę Inteligencja finansowa" podręcznik dla menagera, który w prosty sposób traktuje na temat finansów
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź