• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na franczyzę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 13:41
Franczyza może być dochodowym interesem. nie jest jednak tajemnicą, że na początku trzeba w nia sporo zainwestować. Często dobrym rozwiązaniem może okazać się kredyt. Gdzie go zaciągnąć? O tym tutaj.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 14:26
Ja tam bym nie brał takiego kredytu, w ogole franczyza - moze jeszcze zalezy gdzie, ale to słaba opcja. Kolega wzial tak Żabkę i jak dotąd (poł roku) to dopłaca do interesu. lepiej samemu cos malego założyć. Chociażby sklep osiedlowy.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 10:41
Edek napisał
Ja tam bym nie brał takiego kredytu, w ogole franczyza - moze jeszcze zalezy gdzie, ale to słaba opcja. Kolega wzial tak Żabkę i jak dotąd (poł roku) to dopłaca do interesu. lepiej samemu cos malego założyć. Chociażby sklep osiedlowy.


W takim razie czemu nadal ma podpisaną tę umowę? Nie lepiej jest zerwać? Poza tym z tego co słyszałem to właśnie o wiele łątwiej jest prowadzić sklep na franczyźnie poniewaz masz dostęp do wiekszej ilości bardzo tanich towarów co nie jest możliwe kiedy sklep prowadzisz sam. Tak wiec duża szansa,że kolega również miałby problemy finansowe jakby prowadził sklepik bez franczyznodawcy.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 8:37
Właśnie, czy kolega miał kiedykolwiek wcześniej zwykły sklep? Może po prostu niezbyt dobrze sobie radzi z zarządzaniem?
Ja sam zastanawiam się nad taką formą działalności i właśnie myślałem o sklepie, konkretnie ABC. Mieszkam w takiej większej wsi i myślę, że popyt by był.
Nie wie ktoś, jaki kredyt w jakiej wysokości byłby potrzebny? Dodam, że budynek jest, więc chodzi tylko o towar i opłaty dla franczyzodawcy.
Cytuj
Odpowiedź