• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Urlop zagraniczny a podatek ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 7:03
Również pierwszy raz słyszę o tym, że trzeba płacić jakiś podatek od urlopu. Poza tym nie miałam pojęcia, ze pracując w Polsce można mieć niemiecki urlop. Najlepiej zapytaj szefa co masz zrobić w tej sytuacji, czy obowiązuje cię jakiś podatek i ile miałabyś go zapłacić.
Cytuj
kamaq1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 12:17
Musisz dokładnie popytać być może jest jakaś opłata od wzbogacenia .Nigdy jeszcze nie spotkałam się z taką sytuacją żeby płacić podatek za urlop ,być może jak otrzymujesz z zagranicy to tak .A może ktoś z Was miał podobną sytuacje ,i wie na czym to dokładnie polega ?
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:39
Wiesz z tego co słyszałam to nie musisz płacić podatku .W tych przepisach jest tak wszystko pokręcone że sam człowiek czasami nie może ich zrozumieć .Najlepiej jak pójdziesz do US i dokładnie przedstawisz swoją sytuacje .Tam dostaniesz najpewniejszą odpowiedź .Chyba że ktoś się jeszcze wypowie co ma podobną sytuacje do Cibie .
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 13:06
nie bardzo rozumiem o co ta cała dyskusja..pracujesz w polsce wiec jak mozesz miec jakis niemiecki urlop o co kaman bo szczerze ci powiem nielogiczne to wszystko jest dla mnie ? napisz cos wiecej o tym
Cytuj
Alinka00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 8:52
nigdy nie słyszałam że pracując w Polsce dostajemy urlop zagraniczny chyba że wyjeżdżasz na delegacje .Ale przecież jakby na to nie patrzeć zarejestrowana jesteś w Polsce wiec skąd ten urlop się wziął może o czymś nie wiem ?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:47
Strasznie dziwna sytuacja pracujesz w Polsce i masz niemiecki urlop? Na jakiej niby zasadzie. Nie za bardzo to rozumiem. Jeżeli masz jakiś problem z podatkiem najlepiej zapytać w Urzędzie Skarbowym.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:09
Ja też tego nie rozumiem na jakiej niby zasadzie masz mieć niemiecki urlop. Strasznie zagmatwane to wszystko i widzę, że tutaj więcej osób nie rozumie, może nam wytłumaczysz o co chodzi?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:34
Alinka00 napisał
nigdy nie słyszałam że pracując w Polsce dostajemy urlop zagraniczny chyba że wyjeżdżasz na delegacje .Ale przecież jakby na to nie patrzeć zarejestrowana jesteś w Polsce wiec skąd ten urlop się wziął może o czymś nie wiem ?


No też to dla mnie dziwne jest i niezrozumiałe no bo skąd urlop zagraniczny? Może firma w Polsce ma filię a jest to zagraniczna firma to może wtedy? Najlepiej by było gdyby autorka postu rozwinęła wątek.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:09
to mozliwe jesli pracujesz na umowe w polsce ale fizycznie pracujesz w niemczech po prostu zwyczajowo sie ustala ze np masz 3 tyg urlopu. nie wiem tylko po co kwestia podatków ?
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:58
kolorowaPanna napisał
to mozliwe jesli pracujesz na umowe w polsce ale fizycznie pracujesz w niemczech po prostu zwyczajowo sie ustala ze np masz 3 tyg urlopu. nie wiem tylko po co kwestia podatków ?


Moj znajomy ma coś takiego. Firma jest w Polsce a on za granicą własnie u nich pracuje no i też raz w roku musi iść na taki przymusowy urlop a co trzy lata zjeżdża na całe trzy miesiące do Polski i wtedy ma tam dużo mnie wypłaty.
Cytuj
Odpowiedź