• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

firmy windykacyjne / sprzedaż wierzytelności

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 11:39
Czasem zdarzają się firmy które biorą naszą sprawę wszytko pięknie ślicznie i po 2-3 tygodniach przeciągania informują cię że albo mogą się sprawą zająć na etapie sądowym i tutaj x dopłat albo chora prowizja albo porzucają sprawę i radź sobie sam, a taki klient widząc już koniec sprawy już tuż tuż.. Płaci by mieć spokój.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 10:37
Dlatego ważne jest by zrobić dobry research firm windykacyjnych by mieć pewność.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 12:09
Witam jak mogę powiedzieć ,że firmy windykacyjne są ok ale bez kruka i proxim jak dla mnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 15:50
Teoretycznie klientem może być każdy wierzyciel, tzn osoba fizyczna lub prawna, która ma prawo żądać od kogoś pieniędzy. Nie wszystkie firmy przyjmują wierzycieli prywatnych. PRESCO czy Kruk przede wszystkim kupują tzw. portfele wierzytelności masowych, od banków, pożyczkodawców, firm telekomunikacyjnych. Kancelaria x jednak obsługuje osoby fizyczne np. w postępowaniu polubownym.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 16:52
zgadza się postępowanie polubowne jest korzystną metodą działania. Tylko czasami jest mało skuteczne.
Cytuj
alanx

Niezarejestrowani

2.4.2015 16:00
Wielu przedsiębiorców uważa, że sami sobie poradzą z odzyskaniem kwoty należnej. Wielu też uważa, że usługi prawnicze są drogie i to jest głównym powodem, dlaczego nie chcą korzystać z usług kancelarii prawniczych. Niestety w naszym społeczeństwie istnieje mit, że profesjonalna pomoc prawna wiąże się ogromnymi kosztami. Pamiętaj, że wynagrodzenie pełnomocnika reguluje umowa z klientem i to od ciebie zależy czy zgadzasz się na konkretną kwotę.
Cytuj
pawełkoc

Niezarejestrowani

2.4.2015 16:09
Rynek windykacji należności podlega zmianom, tak jak każda branża działająca na rynku. - Modyfikacjom podlegają więc np. procesy windykacyjne, sposoby komunikowania się z dłużnikami i klientami, raportowanie stanu wierzytelności, metody prowadzenia działań sądowych i egzekucyjnych .
Cytuj
eleonorax

Niezarejestrowani

2.4.2015 16:40
Zgadza się tak więc trzeba dochodzić swoich praw,
korzystać z windykacji . Ja doradzam x, jako
rzetelną firme windykacyjną i to,że prowizja pobierana jest od zlecenia zakończonego sukcesem.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Taperski

Niezarejestrowani

9.4.2015 13:47
Ja to jestem za samodzielną windykacją, jak ta http://vindicat.pl/ Nie chciałoby mi się już wybierać innego sposobu, skoro ten jest tańszy i bardzo prosty, a efekt jest tak samo dobry jak z normalnymi firmami windykacyjnymi.
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 10:44
Co do tego vindicat to mam płacić, by dochodzić należności samemu? Bez przesady...
Cytuj
Odpowiedź