• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

crowdfunding

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:08
Crowdfunding jako sposób na pozyskanie środków na start-up? tutaj Słyszeli państwo o tym? Jaka jest Państwa opinia na ten temat? To się przyjmie?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 10:54
Termin coraz popularniejszy, ale czy Polacy sa gotowi na to? wydaje mi się, że nie.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 8:48
Sa takie specjalne strony gdzie ludzie zbieraja na swoje projekty. To tez w ramach crowfundingu?
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 18:24
Słyszałem, że to całkiem ciekawa opcja i na zachodzie naprawdę ma powodzenie i można coś w ten sposób ugrać.
Nie wiem czy słyszeliście o tej akcji, gdzie jakiś facet zebrał kilkanaście tysięcy na sałatkę?
Cóż, jest to ciekawa opcja, aczkolwiek trudno chyba na tym polegać. Moim zdaniem to dobre dla osób, które chciałyby coś rozpocząć, a nie dla poważnych przedsiębiorców.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 23:13
jozek napisał
Sa takie specjalne strony gdzie ludzie zbieraja na swoje projekty. To tez w ramach crowfundingu?

To jest dokładnie to :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Gość

Niezarejestrowani

9.4.2015 8:42
Jesli pomysł jest ciekawy i dobrze promowany to ludzie chętnie się dorzucą, chociażby z ciekawości. Myślę, że u nas nie osiągnie ta forma super-popularności, ale mimo wszystko warto śledzić, co ludziom może przyjść do głowy :D
Cytuj
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 12:28
Pomysł jest bardzo ciekawy ale z drugiej strony z tego co czytam nie ma żadnych ustaw w tym przypadku. Czy jeśli ktoś będzie chciał dofinansować moją firmę to potem oczywiście będzie mógł sobie rościć z tego powodu prawo do późniejszych zysków?

Nie wiem czy to się u nas przyjmie.... Ludzie w Polsce są raczej niechętni tego typu inicjatywom.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.4.2015 12:45
Okazuje się, że niekoniecznie są niechętni, bo te projekty jakos zarabiają, oczywiście jesli sa ciekawe. GOnimy zachód :D
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2015 21:39
Gość napisał
Okazuje się, że niekoniecznie są niechętni, bo te projekty jakos zarabiają, oczywiście jesli sa ciekawe. GOnimy zachód :D

Też myślę, że całkiem dobrze się to rozwija u nas. Jeśli nie będzie akcji typu "Secret Service", którzy krótko mówiąc zabawili się uczuciami starszych graczy i naciągnęli kasy to powinno być ok ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź