• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy po dotacje unijne dla firm w 2015 roku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.2.2015 8:26
Napisałem zapytanie do firmy zajmującej się staraniem o dotację z UE na rozwój firmy. Odpisali mi, że obecnie ustalana jest wysokość budżetu i o konkretną pomoc starać się będzie można na początku II kwartału.
Czy to prawda? Na jaką pomoc z UE mogą liczyć firmy?
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 9:30
Dużą. W przypadku dotacji z Unii Europejskiej nie ma takich ograniczeń jak na przykład w Urzędach Pracy. Musisz sam pokazać jaką firmę prowadzisz oraz uzasadnić jakie dofinansowanie jest Ci potrzebne.
Myślę,że na wiosnę już będzie można czegoś się dowiedzieć. Może warto byłoby samemu postarać się o taka dotację.A nie przez firmę?
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 16:49
A nie wiecie jakie warunki trzeba spełniać, żeby dostać taką dotację? Czy jest ona przewidziana tylko dla określonych branż czy każdy może się o nią starać?
Ja bym samemu raczej nie startował o taką dotację, moim zdaniem specjalistyczna firma zrobi to dużo lepiej. W końcu napisanie takie wniosku, to nie jest tak hop siup. I nie mam tu na myśli tylko wymogów formalnych, ale po prostu on chyba musi być przekonujący, żeby mieć szansę otrzymać dotację.
Cytuj
Odpowiedź