• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W którym banku najtaniej założę konto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:38
Ja tam polecił bym Ci właśnie db easy NET. Według mnie to w chwili obecnej jedno z lepszych kont. Czytałem gdzieś że mają naprawdę ciekawą ofertę i to że konto jest u nich naprawdę darmowe. W jakimś miejscu ktoś bardzo chwalił ich ofertę ale musisz sprawdzić.
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:59
Z tego co słyszałem to Alior Sync obecnie proponuje dogodne warunki ,wiele osób tam własnie zakłada konta .Miesięcznie za dziesięć przelewów nie pobierają opłat .Przejdź się do nich a dowiesz się więcej ,obecnie to ten bank przoduje w rankingach wiec chyba warto u nich założyć konto .
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:41
Ale Alior Sync nie przechodzi teraz w t-moblie usługi bankowe? Bo mnie się cos obiło o uszy ze chyba od kwietnia to się właśnie coś zmienia. Ale to musiałabyś sie upewnić czy Alior Sync dalej istnieje czy jest to już tylko odłam t- mobile bo ktoś jakiś czas temu o tym wspominał.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 10:33
Banków jest teraz tyle, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Ja mam konto w Gettin Online i jestem bardzo zadowolona. Nic nie płacę za przelewy ani za prowadzenie konta. Mam też wszystkie bankomaty w całej Polsce za darmo. Musisz się zastanowić tylko co jest dla Ciebie najważniejsze i tym się kierować podczas wyboru.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.8.2014 12:11
Ja też mam w Deutsche Banku i też sobie chwalę. DbNET. Konto za darmo, kartą coś tam muszę wydać ale nie sprawia to problemów. Bankowość internetowa bez zastrzeżeń, obsługa na infolinii też.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:50
Najlepiej darmowe konto z możliwością wypłaty we wszystkich bankomatach w POlsce. Jest to naprawdę opcja bez której ja nie mogę żyć. Nie wyobrażam sobie, że gdzieś wyjeżdżam i muszę biegać po mieście i szukać mojego bankomatu..
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:26
Jakikolwiek byle żeby był darmowy, a teraz większość jest. Ważne jest też aby miał możliwość wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Może Meritum albo ING?
Cytuj
Odpowiedź