• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jaka reklama firmy pożyczkowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

1.2.2015 17:32
Zatrudnij dobrego grafika, zrób jakąś nieszablonową ulotkę, żeby przyciagnęła uwagę. A później wydrukuj to w dobrej drukarni, dobrą jakość widać.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 17:57
Mailing może być skuteczny jeśli dopasujemy go do odpowiedniej grupy. Na przykład jeśli sami zostawimy nasz mail na stronie i potem dany sklep przysyła nam informacje o danych promocjach. Wtedy to zaleta.
Za to jeśli maile rozsyłane są masowo do różnych osób to w zasadzie większość trafi do spamu.
Sam postawiłbym na ulotki - większość z nich zostanie wyrzuconych ale prędzej ktoś na to zwróci uwagę niż na maila.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.2.2015 16:23
emarketingiem:)
Kampanią mailingową lub banerami reklamowymi jeśli masz porządną stronę.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 8:38
Mailing tak nie działa. Musisz mieć bazę klientów, którzy byliby daną reklamą zainteresowani. Nie możesz tak sobie wysyłać tego do każdego ponieważ nie jest to legalne.
I również jak wysyłasz na oślep to u wszystkich trafi to raczej do spamu i nie zainteresuje.
Sam stawiałbym albo na ulotki po domach albo na reklamę adwords.
Cytuj
rafek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 12:24
Myślę, że bardzo dobrze sprawdzają się wszelkiego rodzaju gadżety. Dla firmy pożyczkowej fajnie nadawały by się artykuły biurowe. Poza tym możliwości jest wiele, wystarczy dobrze przemyśleć pomysł.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 13:39
Problem polega tu raczej na tym, że jest bardzo dużo firm pożyczkowych i ciężko przebić się z reklamą swojej, ciężko się wyróżnić. Trzeba by zrobić naprawdę coś niezwykłego, żeby klienci cię zauważyli. Co by to mogło być?
Pamiętajmy, że największe firmy reklamują się w telewizji, co jest bardzo drogie.
Jeśli nie mamy takich możliwości, to chyba najlepiej będzie zorganizować jakąś promocję, typu pierwsza pożyczka za darmo albo coś podobnego. Wtedy jest też szansa, że blogerzy finansowi o nas wspomną i fama się rozniesie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.11.2015 19:10
Jeśli firma jest ogólnpolska to możesz nie wydawać nic na reklamę - wystarczy zgłosić się do sieci affiliacyjnej, ogarnąć program partnerski z prowizją za sprzedaż lub lead i masz reklamę która działa tylko za efekt, bez puszczania tony pieniędzy za kliknięcia, druk czy cokolwiek co jest średnio efektywne.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anka07

Niezarejestrowani

25.11.2016 11:31
Spróbuj np. marketinu szeptanego lub pozycjonowania. Zleciłam takie działania agencji reklamowej, co spowodowało, że mam wielu nowych klientów :)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Bellucci

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.10.2018 11:09
Gazety lokalne, ulotki, może jakiś baner przed lokalem. Ja co prawda inna branża, ale u mnie banery najlepiej zadziałały na lepszą sprzedaż. Jakby ktoś szukał drukarni z banerami, ulotkami itp. i jest z Gniezna. To ja od dłuższego czasu zamawiam w x. Fajna obsługa, można się ich poradzić co polecają do promocji, a jakośc materiałów celująca. Banery mają w bardzo konkurencyjnej cenie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź