• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tanie rozmowy międzynarodowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 16:17
Planuję założyć DG działającą nie tylko na terenie Polski ale też poza nią. Dlatego zastanawiam się jak maksymalnie zmniejszyć koszty rozmów międzynarodowych. Macie jakieś sposoby? byłam już u różnych operatorów i o ile na terenie UE roaming jest w miarę tani to poza nią... porażka. Słyszałam też o międzynarodowej karcie Truphone na której można mieć do ośmiu zagranicznych numerów. Podobno za rozmowy płaci się jak za połączenia lokalne. Korzystacie może z takiej karty? Jeśli nie to jakie są jeszcze sposoby na tanie rozmowy za granicą? Ja szczerze mówiąc na razie nastawiam się na tą kartę bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:32
Ja nie mam pojęcia jedyne co mi przychodzi na myśl to skype ale wiadomo, że do działalności gospodarczej to średnio się nadaje. Tej karty o której mówisz niestety nie znam więc nic Ci o niej za bardzo nie napiszę ale chętnie o tym poczytam.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:29
Znalazlem informacje, że dzieki Truphone użytkownicy biznesowi korzystają z usług telekomunikacyjnych: połączeń, SMS-ów i Internetu bez ponoszenia opłat roamingowych. Chyba fajna rzecz:)
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:33
widziałam ostatnio reklame truphone na tvn24 z tego co widziałam to to dosc duza firma :) u nas nowosc ale za granicą już nie i pewnie bym skorzystała gdybym duzo jezdziła za granicę :)
Cytuj
Odpowiedź