• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Idea Cloud

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:09
Czy ktoś korzysta i słyszał o Idea Cloud? Ostatnio znajomy mi opowiadał, że jest to całkiem fajne, ale nie zdążyłem zapytać o co dokładnie w tym chodzi. Wytłumaczy mi ktoś?
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:23
Ja o tym też nie słyszałam ale tutaj więcej można poczytać:
http://www.spidersweb.pl/2014/03/idea-cloud-bankowosc-dla-malych-przedsiebiorcow.html
Ogólnie wydaje się to fajne chociaż nie wiem czy do końca bezpieczne..
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:18
to jest inicjatywa idea banku na bezpieczną bankowość w chmurze. jak chcesz tutaj masz broszurke to sobie poczytaj http://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/IC_ks.pdf

to taki program do wszystkiego od zarządzania księgowością, po bankowość internetową - pomysł fajny :) i na pewno bezpieczny
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:35
Jak dotąd myślałam że chmury służą głównie do przechowywania plików itp, to może być ciekawe, ale coraz to nowe rozwiązania wychodzą na rynek i boję się że kiedyś one będą życie utrudniać, a nie ułatwiać, tak jak jest to w zamyśle.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:31
papriczka napisał
Jak dotąd myślałam że chmury służą głównie do przechowywania plików itp, to może być ciekawe, ale coraz to nowe rozwiązania wychodzą na rynek i boję się że kiedyś one będą życie utrudniać, a nie ułatwiać, tak jak jest to w zamyśle.


Po to to jest wymyślane żeby raczej ułatwiały niż utrudniały. Nie ma się co o to bać. Ja to się raczej boję, że w tych chmurach coraz więcej ludzi ma do naszych dokumentów dojście.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:41
Właśnie, te chmury to chyba nie bardzo dbają o naszą prywatność? Dla mnie to jest utrudnienie bo nie rozumiem jaki jest zamysł takiej bankowości, bo co nam kolejny produkt tego typu, co on ułatwia? wolę aplikację w telefonie
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:03
też zastanawiam się jak to jest z bezpieczeństwe, dobra google niby też ma zabezpieczenia a ostatnio miałam sytuacje ze hacker probował mi sie dostać do pliku prywatnego o ktorym nikt nie miał prawa wiedzieć :(
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:12
Ja czytałam niedawno o inwestycjach w chmurze, z tym że nazwa była troszkę inna, podobno dają bardzo duży zysk i są bezpieczne chociaż własnie nie wiem jak to jest z tą prywatnością.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:19
Ale co chwilę się słyszy o tym, że zostały wykradzione jakieś dane z chmury, że nagie zdjęcia gwiazd itp. Więc ja już sama się zastanawiam nad tym czy to jest rzeczywiście tak do końca bezpieczne?
Cytuj
Odpowiedź