• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka w pracy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:25
Słyszałam ostatnio, ze ludzie biorą pożyczki w pracy, by ukryć swoje rzeczywiste zarobki przed kierownikiem. Jak to niby działa? Koleżanka mówiła mi, że wypłatę dostaje z zarządu, a biorąc pożyczkę jej kierownik nie dowiaduje się ile zarabia. To jest w ogóle możliwe? Po co tak się robi?
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 0:50
Nie wiem po co ukrywać zarobki przed kierownikiem, a może chodzi Ci o komornika? Podobno niektórzy biorą takie pożyczki w zakładach pracy po to, by zaniżyć zaświadczenia o dochodach, gdy mają własnie problem z komornikiem lub starają się o becikowe - księgowa raty do spłaty tego kredytu odlicza z wypłaty, więc na zaświadczeniu widnieje mniejsza kwota zarobków niż faktyczna.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:29
Dużo ludzi tak robi a takie pożyczki są o tyle dobre, że są nisko oprocentowane no i łatwo je dostać, bo zakład pracy nie ma podpisanej umowy z BIK. Wiadomo, że taką ofertę mają tylko duże firmy i nie każdy może mieć dostęp ale faktycznie oferta jest korzystniejsza niż w przypadku kredytu w banku.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 13:52
Że co? Pierwsze w ogóle słyszę o czymś takim. Przecież i tak wszystkie papiery przechodzą przez biuro kierownika więc jakim sposobem niby ukryje ile zarabia. Pożyczki w pracy to naprawdę świetna sprawa i jeżeli macie taką możliwość warto je brać.
Cytuj
Odpowiedź