• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na winnicę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 18:07
Od kilku lat moją pasją są wina. Mam już nawet kilka własnych przepisów. Chciałabym poszerzyć swoją działalność i założyć taką małą winnicę. Jak wiadomo, wino dojrzewa trochę czasu więc od razu kokosów z tego nie będzie i ciężko będzie spłacić kredyt gotówkowy, a potrzebne jest miejsce i całe wyposażenie. Czy jest jakieś rozwiązanie dla początkujących w takiego rodzaju działalnościach? Czy jedynym rozwiązaniem jest odkładanie pieniędzy i rozpoczęcie działalności z własnym funduszem?
Cytuj
herbaciana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:45
Może postaraj się o dofinansowanie unijne czy tam z urzędu pracy, bo kredyt na taką działalność rzeczywiście jest chyba niemożliwy, nawet w przypadku kredytu na założenie działalności trzeba go zaraz zacząć spłacać
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:23
Winnica w Polsce? No ciekawe :D
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 15:18
może Cię to zdziwi, ale w Polsce jest wiele winnic i powstaje coraz więcej bo taki biznes staje się coraz bardzie opłacalny. Co do funduszu to albo własnie dofinansowanie albo oszczędzanie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:50
u nas na południu polski duzo było dotacji na taki biznes i nie trzeba było brac kredytów - na podkarpaciu bardzo dużo winnic z tego skorzystało :-)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:20
no na podkarpaciu i w poznaniu chyba to jakiś wysyp tych winnic :) ale to dobrze takie lokalne produkty są najlepsze ser koryciński winnice to powinniśmy sprzedawać i produkować a nie jakieś lidlowskie smieci jeść :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:39
ja czytałem ze w krakowie teraz ma powstać jakaś mega duża winnica, no ciekawy jestem jak sie to rozwinie - bo w sklepach dalej nie mozna kupic takich lokalnych wyrobów, i tak cud ze cydry się pojawiły
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 15:08
Cydry teraz to dobry interes, zwłaszcza ze jabłek mamy pod dostatkiem. W Zielonej Gorze jest wiele winnic i chyba nieźle przędą.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:56
remi napisał
Cydry teraz to dobry interes, zwłaszcza ze jabłek mamy pod dostatkiem. W Zielonej Gorze jest wiele winnic i chyba nieźle przędą.


O nawet nie wiedziałam, i chyba nie piłam jeszcze żadnego Polskiego wina. Myślę, że masz szansę na dotację czemu by nie. Każdy z nas ją ma, musiałabyś tylko popytać kogoś kto się zna od czego masz zacząć.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 14:18
morela napisał
remi napisał
Cydry teraz to dobry interes, zwłaszcza ze jabłek mamy pod dostatkiem. W Zielonej Gorze jest wiele winnic i chyba nieźle przędą.


O nawet nie wiedziałam, i chyba nie piłam jeszcze żadnego Polskiego wina. Myślę, że masz szansę na dotację czemu by nie. Każdy z nas ją ma, musiałabyś tylko popytać kogoś kto się zna od czego masz zacząć.
W Sandomierzu jest tez zagłębie winnic. Pewnie piłaś polskie trunki i nawet nie wiedziałaś, że sa polskie :D.
Cytuj
Odpowiedź