• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie oprogramowanie do sklepu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:23
Fantomka napisał
polecam shopera bo jest łatwy w obsłudze i mają dobre wsparcie techniczne, wiele razy korzystałam z ich usług :)


Tak shopera też sporo osób mi polecało ale u nich nie ma dwustronnej integracji z allegro. No chyba, że już jest a ja nie wiem to mnie uświadomcie.
Oprócz tego nie wiem jak cenowo wygląda na tle innych platform?
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 8:31
a coś z darmowych oprogramowan moze ktos polecic? albo ile kosztuje zrobienie takiego sklepu szytego na miare?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:33
z darmowym to np prestashop ale tu musisz się znać na instalacji robieniu skórek itd - albo mieć kogoś kto ci to zrobi - dobry sklep szyty na miare to koszt około 40 tys. zł. ale to już naprawdę taki fajny
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:35
shoper jak najbardziej ma dwustronną integracje z allegro jest łatwa i prosta w uzyciu :) jeszcze sa iai-shop ale z tego nie korzystałem, wiem ze tansze.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 12:15
tak lolek tylko zapomniałes napisac ze wcale nie jest taki tani wydatek około 500 zł co rok to nie za mało, jak ktos sie zna na rzeczy to lepiej mu postawić sklep na jakimś darmowym oprogramowniu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.11.2014 10:58
a co z fakturowaniem? przecież potrzeba jakiejś platformy do wystawiania faktur. Mogę polecić Bizin, ma też wersję bezpłatną więc kosztów nie generuje ;)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:45
gość jak chcesz to shoper też ma automatyczne faktury wiec nawet sie tym nie przejmujesz, po prostu po opłaceniu zamówienia sklep sam wysyła do klienta fakture pro forma :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:15
wg mnie dobry jest jeszcze cstore ma bardzo duzo opcji ktore można zawsze jeszcze rozbudować. a jak nie to mozna jeszcze swoja platforme postawic ale to niestety kosztuje i nie mało :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 10:39
ja też w bizinie fakturuję. I jestem zadowolona
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 7:51
miałem kiedyś sklep na preście i było ok tylko musisz najpierw troche zainwestować, żeby ci go dobrze skroili i podpieli wszystkie integracje które chcesz. po opłaceniu wszystkiego i tak taniej wychodzi niż shoper.
Cytuj
Odpowiedź