• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak szybko rozwinąć własną firmę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:01
Moim zdaniem możesz wziąć kredyt na reklamę i rozwinięcie działalności ale musisz pamiętać, że zanim będziesz miał szerokie grono zaufanych klientów będzie musiało minąć trochę czasu. Reklama to nie wszytko, najważniejsze to wywiązywać się ze swoich obowiązków i robić wszystko aby klienci byli zadowoleni, wtedy na pewno wrócą i polecą cię swoim znajomym a przecież nie od dziś wiadomo, że poczta pantoflowa jest najlepszą reklamą :)
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:05
Kredyt na reklame? To dla mnie tochę dziwny pomysł. Moim zdaniem jak chcesz rozwinąć firmę tak naprawdę konkretnie to potrzeba do tego czasu. Nie da się nic na szybko zrobić. Lepiej jak uzbroisz się w cierpliwość i stopniowo będziesz sie reklamować na okolicy.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:18
Moim zdaniem najlepiej to rozwiniesz sie jak będziesz mieć usługi najwyższej jakości. To jest chyba najlepsza reklama dla firmy. Bo co Ci po tym ze sie rozreklamujesz a usługi bedziesz mieć niskiej jakości, klient do Ciebie nie wróci.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:15
Zgadzam się z poprzednikiem. Kredyt na reklamę to nie jest wyjście. Najpierw postaraj się wyrobić sobie renomę wśród klientów, których posiadasz, a dopiero potem bierz kredyty na rozwój. Kredyt trzeba spłacać więc trzeba mieć z czego.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:32
Trudno jest się szybko wybić i jeżeli masz takie założenie będzie CI jeszcze trudniej bo każda firma potrzebuje czasu. Oczywiście nie mówię, że ci się nie uda czy coś ale wiadomo jak jest. Lepiej powoli a dokładnie niż szybko i byle jak.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:36
kajabroja napisał
Trudno jest się szybko wybić i jeżeli masz takie założenie będzie CI jeszcze trudniej bo każda firma potrzebuje czasu. Oczywiście nie mówię, że ci się nie uda czy coś ale wiadomo jak jest. Lepiej powoli a dokładnie niż szybko i byle jak.


To się sprawdza ale jeżeli jest firma, która znajduje się w tej niszy to myślę, że z przytupem wejdzie jak nic na rynek. Wszystko zależy od branży. Jedne przyjmują się szybko inne wolniej.
Cytuj
Balfinos

Niezarejestrowani

28.4.2015 18:45
Pomysłów na rozwój firmy jest mnóstwo. Ja teraz się zafascynowałem targami branżowymi. Warto się pokazać, nawiązać kontakty, nauczyć czegoś. To zaprocentuje.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
karollo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2017 14:01
Wiadomo, że każdy w temacie własnego biznesu chciałby działać ekspresowo ale to nie jest wyjście najlepsze bo przede wszystkim trzeba działać rzetelnie, o tym jak otworzyć firmę krok po kroku ciekawie piszą https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-firme-zakladanie-dzialalnosci-gospodarczej-krok-po-kroku/ więc dobrze poczytać i na chłodno do tego podchodzić
Cytuj
domart

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2017 12:47
Według mnie bardzo ważne są też programy, z jakich korzystamy. U mnie w firmie używana jest platforma biznesowa
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Maja5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2017 22:17
Skoro chcesz, żeby firma rozwijała się błyskawicznie, to nie tylko o reklamie musisz pomyśleć. Odpowiedni system ERP pomoże Ci poprawić wydajność operacyjną przedsiębiorstwa. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź