• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla niewielkiej firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:58
Przynosi Ci firma jakieś zyski czy ciągle masz straty? Bo jeżeli masz starty to trudno Ci będzie uzyskać kredyt, no bo jesteś niewypłacalny więc żaden bank Ci kredytu nie udzieli. Jeżeli wykazujesz zyski to nie powinieneś mieć problemu z wzięciem kredytu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.8.2014 10:09
Ja stawiam na banki ktore stawiaja na biznes, czyli np. Idea Bank czy BIZ Bank (dawny FM Bank). Na razie się nnie przejechalem.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:39
Gość napisał
Ja stawiam na banki ktore stawiaja na biznes, czyli np. Idea Bank czy BIZ Bank (dawny FM Bank). Na razie się nnie przejechalem.


A brałeś kredyt w Idea banku? Bo sporo ludzi na niego narzeka, a mi też się wydaję, że mają dobrą ofertę i starają się naprawdę wspierać firmy. No i teraz się zastanawiam czy to po prostu hejtujące opinie czy rzeczywistość.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:49
Można wziąć kredyt czemu nie, wiem, że idea bank ma jakieś fajne kredyty dla firm niestety nie wiem jak oprocentowane i na jakich zasadach ale akurat idea bank dosyć mocno wspiera firmy. Sprawdź sobie
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:37
jak chcesz to uderz do idea banku oni sa upierdliwi ze swoimi reklamami, ale szczycą się tym że właśnie wspomagają młode rozwijające się biznesy, więc moze i ty dostaniesz u nich jakas pozyczke na dobrych warunkach :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:53
Maja rożne kredyty itd. na rozwiniecie działalności, ale to tylko w niektórych województwach, bo one sa finansowane z funduszy ue.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:48
do mnie idea bank wydzwaniał co chwila jak założyłam firmę- nie potrzebowałam kredytu, ale co chwila smsy i telefony. Strasznie sie wtedy wkurzyłam, dla mnie ten bank jest skreślony.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:33
jesli firma jest nowa to mozna starać sie też o dotacje na nową firmę, czesto takie programy prowadzi regionalny parp
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:33
jesli firma jest nowa to mozna starać sie też o dotacje na nową firmę, czesto takie programy prowadzi regionalny parp
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:02
O właśnie właśnie, podobno ostatnio w niektórych województwach były nowe transze funduszy. Jest o co powalczyć :D.
Cytuj
Odpowiedź