16.11.2016, 08:52

Ranking kredytów gotówkowych

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9.5     / 10 (oddano 2 głosów)

Ranking kredytów gotówkowych
Święto Zmarłych, kolejny długi weekend, zakup opału na zimę - powodów dla których w listopadzie budżet domowy wielu osób został mocno nadwyrężony jest naprawdę wiele. W związku z nimi grono osób z pewnością będzie szukać metody na szybką naprawę swojej sytuacji finansowej. Jednym z popularniejszych rozwiązań pomocnych w rozwiązaniu tego problemu jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jak co miesiąc porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła gdzie szukać najlepszych takich produktów.

Kredyty gotówkowe to jeden z najszybszych sposobów pozyskania pieniędzy na dowolny cel. Osoby zainteresowane takimi produktami wystarczy tylko, że posiadają stałe źródło dochodu i są w stanie terminowo regulować swoje zobowiązania. Ważną kwestią jest jeszcze pozytywna historia kredytowa, czyli to że nasze dotychczasowe kredyty były spłacane bez żadnych opóźnień.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników portal Comperia.pl sprawdził w jakim banku można obecnie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy. Parametry (kwota 2 tys. złotych i roczny okres spłaty) zostały wytypowane przez użytkowników Fast50Club w drodze ankiety.

 

TOP7 kredytów gotówkowych na kwotę 2 tys. złotych,
okres spłaty 12 m-cy
Bank
Nazwa oferty
Rata
Prowizja
RRSO
Getin Noble Bank
Darmowy Kredyt
166,67 zł
0,00%
0,00%
Bank Pekao
PEX Pożyczka Ekspresowa
174,89 zł
0,00%
9,37%
Citi Handlowy
Pożyczka gotówkowa dla nowych klientów - dostępna online
179,77 zł
5,00%
15,17%
Alior Bank
Oferta 0%
179,83 zł
7,90%
15,25%
Bank Millennium
Pożyczka gotówkowa - dla nowych klientów banku
180,23 zł
0,00%
15,73%
Getin Noble Bank
Kredyt gotówkowy
182,63 zł
5,00%
18,66%
Santander Consumer Bank
Kredyt gotówkowy
182,84 zł
3,99%
18,92%
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Najlepszy kredyt gotówkowy oferuje obecnie Getin Bank. Darmowy kredyt, bo tak nazywa się to zobowiązanie jest udzielany całkowicie za darmo. Wynika to z faktu, że oprocentowanie nominalne oraz prowizja pobierana za jego udzielenie wynoszą dokładnie zero. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż z tego rozwiązania mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci tej instytucji, czyli tacy którzy na dzień złożenia wniosku nie posiadały w Getin Banku żadnego produktu finansowego.

Drugie miejsce dzisiejszego zestawienia padło łupem Pożyczki Ekspresowej dostępnej w Banku Pekao SA. Oprocentowanie rzeczywiste tego zobowiązania wynosi 9,37 proc., a za udzielenie tego zobowiązania nie jest pobierana żadna prowizja. Ważną kwestią jest jednak to, iż z tego produktu mogą skorzystać tylko posiadacze rachunku osobistego, a dokładniej Eurokonta.

Ostatnie miejsce na podium zajęła Pożyczka Gotówkowa dla nowych klientów oferowana przez Citi Handlowy z oprocentowaniem rzeczywistym na poziomie 15,17 proc. Osoba zainteresowana tą ofertą musi się jednak liczyć z obowiązkiem opłacenia prowizji za udzielenie tego kredytu w wysokości 5 proc.

Tuż za pierwszą trójką znalazły się kredyty gotówkowe dostępne w Alior Banku, Banku Millennium, Getin Noble Banku i Santander Consumer Banku. Oprocentowanie rzeczywiste tych produktów przyjmuje wartości z przedziału od 15,25 do 18,92 proc. i we wszystkich (poza Bankiem Millennium) występuje konieczność uiszczenia prowizji za ich udzielenie.

Na koniec warto dodać, że dzisiejszy zwycięzca zdobywa wyróżnienie w postaci Comperia Stars za najlepszy kredyt gotówkowy listopada 2016 roku.

Autor: Jacek Kasperczyk
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.11.2016).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Jacek Kasperczyk
, ekspert Comperia.pl
593 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

zobacz blog autora


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking kredytów gotówkowych - październik 2016
Zakup książek, wynajęcie mieszkania i podróż do obcego miasta - to najczęstsze wydatki występujące w październiku. Wynika to z faktu, że właśnie w tym miesiącu nasze pociechy najczęściej wyjeżdżają na studia. Jednym ze sposobów pozwalających sfinansować takie koszty jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w którym banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
Spełnij marzenia, czyli ranking kredytów gotówkowych na dowolny cel
Remont mieszkania, wymarzona egzotyczna wycieczka, a może wielka uroczystość rodzinna? Te wszystkie wydarzenia nieodłącznie wiążą się z wydawaniem pieniędzy. Niestety w dzisiejszych czasach niewiele osób dysponuje na tyle dużymi oszczędnościami, by móc samodzielnie sfinansować takie przedsięwzięcia. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego oferowanego przez bank. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy.
Ranking kredytów gotówkowych - wrzesień 2016
Wrzesień to nie tylko okres kiedy nasze pociechy dumnie ruszyły do szkoły, ale także czas wzmożonych wydatków. Zakup podręczników, zeszytów, czy wreszcie zwykłych ubrań na nowy rok szkolny to wszystko kosztuje. Niestety wiele osób nie jest przygotowanych na takie wydatki i w pośpiechu szuka zewnętrznego finansowania. Jednym z popularniejszych jest chociażby zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, który z nich jest najtańszy.
Ranking kredytów gotówkowych - sierpień 2016
Choć koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, to część osób dopiero teraz planuje swój wyjazd urlopowy. Bez względu na to czy celem ich podróży będą góry, morze czy mazurskie jeziora, to każdy taki wyjazd niesie ze sobą konieczność poniesienia dużych wydatków. Instrumentem pozwalającym pozyskać środki na takie eskapady jest kredyt gotówkowy. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w jakim banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
Nie ma jak u siebie - ranking kredytów gotówkowych dla stałych klientów
Za oknami jeden z najcieplejszych okresów w roku, czyli wakacje. Wiele osób wykorzystując sprzyjające warunki atmosferyczne wybiera się na długo oczekiwany urlop. Niestety każdy taki wyjazd niesie ze sobą konieczność poniesienia znacznych nakładów finansowych. Jedną z metod zdobycia pieniędzy na sfinansowanie planów urlopowych jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w którym banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
Zobacz dyskusje na forum