16.02.2017, 09:35

Ranking kredytów gotówkowych

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 1 głosów)

Ranking kredytów gotówkowych
Ferie w pełni - większość osób aktywnie spędza teraz czas na górskich stokach. Niestety każdy taki wypad wymaga dość znacznych nakładów finansowych. Jedną z metod pozyskania pieniędzy na ten cel jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła gdzie szukać najtańszego takiego produktu.

Kredyty gotówkowe to jeden z najlepszych produktów wykorzystywanych jako źródło szybkiej gotówki, którą można przeznaczyć na dowolny cel. Do największych zalet tych instrumentów należy przede wszystkim to, że z tego zobowiązania może skorzystać niemal każdy posiadacz stałego źródła dochodu. Nie bez znaczenie jest jeszcze zdolność do terminowej spłaty rat oraz pozytywna historia kredytowa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała właśnie ranking kredytów, które można wykorzystać na organizację ferii zimowych. Kwota zaciąganego zobowiązania wynosi 2 tys. zł a okres jej spłaty wynosi równe 12 miesięcy.

TOP7 kredytów gotówkowych na kwotę 2 tys. złotych,
okres spłaty 12 m-cy
Bank
Nazwa oferty
Rata
Prowizja
RRSO
Getin Noble Bank
Darmowy Kredyt
166,67 zł
0,00%
0,00%
Nest Bank
Nest Gotówka na Klik
176,67 zł
6,00%
11,46%
Bank Millennium
Pożyczka 3, 2, 1... start!
178,87 zł
2,00%
14,09%
Bank Pekao
Pożyczka ekspresowa "Dobry Start w 2017"
179,66 zł
3,00%
15,04%
Credit Agricole
Kredyt gotówkowy
179,75 zł
4,99%
15,15%
Citi Handlowy
Pożyczka gotówkowa dla nowych klientów - dostępna online
179,77 zł
5,00%
15,17%
Alior Bank
Pożyczka 5 na 5
180,63 zł
5,50%
16,22%
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Dla przyjętych parametrów najlepszy kredyt gotówkowy oferuje obecnie Getin Bank. Produkt, o którym mowa to Darmowy Kredyt i jak sama nazwa wskazuje, jest on udzielany bez żadnych kosztów. Oznacza to, że oprocentowanie nominalne tego zobowiązania oraz prowizja za jego udzielenie wynoszą równe zero. Należy jednak pamiętać, że z tego produktu mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Getin Banku.

Drugie miejsce dzisiejszego zestawienia zajął kredyt gotówkowy o nazwie Nest Gotówka na Klik dostępny w Nest Banku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego produktu wynosi 11,46 proc., a za jego udzielenie pobierana jest prowizja w wysokości 6 procent.

Ostatnia lokata na podium padła łupem Banku Millennium i jego "Pożyczki 3, 2, 1... start". Oprocentowanie rzeczywiste tego zobowiązania przyjmuje wartość 14,09 proc. Osoba zainteresowana tym produktem musi się jednak liczyć z koniecznością opłacenia prowizji za jej udzielenie wynoszącej równe 2 procent.

W pierwszej siódemce najlepszych kredytów gotówkowych znalazły się jeszcze propozycje Banku Pekao, Credit Agricole, Citi Handlowego oraz Alior Banku. RRSO gotówek udzielanych przez wszystkie wymienione podmioty zawiera się w przedziale 15,04 - 16,22 proc. i każdy pobiera prowizję za uruchomienie swojego kredytu.

Warto dodać, że dzisiejszy zwycięzca zdobywa wyróżnienie w postaci Comperia Stars za najlepszy kredyt gotówkowy lutego 2017 roku.

Autor: Jacek Kasperczyk
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.02.2017).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Jacek Kasperczyk
, ekspert Comperia.pl
610 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

zobacz blog autora


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Ranking kredytów gotówkowych - styczeń 2017
Zakup prezentów, wyjazdy do rodziny, zabawa sylwestrowa - to tylko wybrane wydarzenia, które w ostatnim czasie nadwyrężyły budżety domowe wielu osób. Niestety to jeszcze nie koniec wydatków, gdyż za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe. Jedną z metod pozyskania pieniędzy na sfinansowanie tego okresu jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła który bank ma w swojej ofercie najtańszy taki produkt.
Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2016
Już tylko kilka dni pozostało do Bożego Narodzenia - Święta, w którym większość z nas obdarowuje się prezentami i spędza czas w gronie najbliższych. Niestety wspomniane wydarzenie ma też i złą stronę, a mianowicie mocno nadwyręża budżet domowy wielu osób. Jedną z metod naprawy tej sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w jakim banku można znaleźć najlepszy taki produkt.
Ranking kredytów gotówkowych - listopad 2016
Święto Zmarłych, kolejny długi weekend, zakup opału na zimę - powodów dla których w listopadzie budżet domowy wielu osób został mocno nadwyrężony jest naprawdę wiele. W związku z nimi grono osób z pewnością będzie szukać metody na szybką naprawę swojej sytuacji finansowej. Jednym z popularniejszych rozwiązań pomocnych w rozwiązaniu tego problemu jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jak co miesiąc porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła gdzie szukać najlepszych takich produktów.
Ranking kredytów gotówkowych - październik 2016
Zakup książek, wynajęcie mieszkania i podróż do obcego miasta - to najczęstsze wydatki występujące w październiku. Wynika to z faktu, że właśnie w tym miesiącu nasze pociechy najczęściej wyjeżdżają na studia. Jednym ze sposobów pozwalających sfinansować takie koszty jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w którym banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
Spełnij marzenia, czyli ranking kredytów gotówkowych na dowolny cel
Remont mieszkania, wymarzona egzotyczna wycieczka, a może wielka uroczystość rodzinna? Te wszystkie wydarzenia nieodłącznie wiążą się z wydawaniem pieniędzy. Niestety w dzisiejszych czasach niewiele osób dysponuje na tyle dużymi oszczędnościami, by móc samodzielnie sfinansować takie przedsięwzięcia. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego oferowanego przez bank. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy.