• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 8:30
Ja tak samo wymieniam w Amronet. Jestem w pełni zadowolony. Nie oszukują i nie naciągają klienta. Jestem z nimi już od kilku miesięcy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.10.2014 9:56
W Amronet.pl można też trafić na fajne promocje i dosłownie prawie za darmo wymienić wówczas kasę
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.10.2014 16:00
Ja już z niecierpliwością czekam na te przedświąteczne, choć kursy jakie oferuje Amronet.pl zawsze przedstawiają się lepiej niż u konkurencji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.11.2014 13:37
Ja nie mam czasu na stratę czasu na dojazdy,stanie w kolejce, a niestety w kantorach oferujących dobry kurs, takie kolejki to standard. Kantory internetowe to dla mnie świetne rozwiązanie. Szybko, bez wychodzenia w domu, od ręki, pewny i dobry kurs. Najczęściej korzystam z Pewnego Kantoru i jestem bardzo zadowolony.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.11.2014 13:50
Dla mnie to duża oszczędność korzystać z kantoru online. Ostatnio trafiłem na wspomniany tu Pewny Kantor i nie zawiodłem się. Mogę też spokojnie polecić
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 0:51
Kantory wirtualne to oszczędność czasu i pieniędzy, także jak najbardziej zgadzam się z Wami. Osobiście korzystam cały czas z Amronet.pl - po prostu klasa, a prowizja to w pełnym tego słowa znaczeniu grosze.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 10:38
Ja szczerze mówiąc korzystałam głównie z kantorów stacjonarnych w mojej miejscowości, szczególnie że wyjeżdżam za granicę max 2 razy w roku. Tak więc jak widzicie nie za często.
Nie polecam wymieniać na lotnisku. Zwykle kurs tam jest bardzo niekorzystny dla klienta. Ostatnio potrzebowałam złotówek i musiałam sprzedać funty w kantorze na Chopina po 4,20 !
Swoją drogą z Waszych doświadczeń kurs jest korzystniejszy w kantorach internetowych czy stacjonarnych?
Cytuj
Anna Baka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 14:40
Ja się niedawno przekonałam do internetowych kantorów i zauważyłam od razu, ile wcześniej czasu straciłam. Znajomi namówili mnie na Pewny Kantor i jestem z ich usług zadowolona!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.2.2015 12:50
Ja wymieniam w Pewnym Kantorze- szybko, łatwo, sprawnie i korzystnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.2.2015 23:51
Ja znalazłem tańszy kantor online niż te, które reklamujecie w komentarzach.
Cytuj
Odpowiedź