• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:35
Z doświadczenia powiem, że lepiej wymieniać jest pieniądze osobiście i to w kantorze jak najdalej granicy, tam to jest najbardziej opłacalne. A jeśli chodzi o kantor, słyszałem ostatnio o koncie bankowym w Meritum z e-kantorem, chyba przyszła mi reklama na maila, ale nie zagłębiałem się w temat, możesz sobie sprawdzić w sieci.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:06
GrochaGocha napisał
Naprawdę chcesz wymieniać pieniądze w kantorze internetowy? Moim zdaniem to całkowicie nie opłacalne. Nie masz w pobliżu jakiegoś kantora zeby wymienic pieniadze? Lepiej jak pójdziesz nawet na głupia poczte i tam dostaniesz pieniadze do ręki.


Hej, a dlaczego nie? Kantory internetowe mają czasami dużo bardziej korzystne warunki niż takie stacjonarne. I są całkowicie bezpieczne. Skoro Aśko jedzie na wakacje będzie zapewne potrzebowała więcej gotówki więc jak najbardziej może pomyśleć o wymianie przez kantor internetowy.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:30
pokrzywkaaa napisał
GrochaGocha napisał
Naprawdę chcesz wymieniać pieniądze w kantorze internetowy? Moim zdaniem to całkowicie nie opłacalne. Nie masz w pobliżu jakiegoś kantora zeby wymienic pieniadze? Lepiej jak pójdziesz nawet na głupia poczte i tam dostaniesz pieniadze do ręki.


Hej, a dlaczego nie? Kantory internetowe mają czasami dużo bardziej korzystne warunki niż takie stacjonarne. I są całkowicie bezpieczne. Skoro Aśko jedzie na wakacje będzie zapewne potrzebowała więcej gotówki więc jak najbardziej może pomyśleć o wymianie przez kantor internetowy.
tez mysle, ze kantorow internetowych nie ma sie co bac, a poza tym maja lepsze kursy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 11:38
W tym roku był bardzo dobry kurs Euro w wakacje, jak nigdy. Oby to się tak utrzymało ;) Mogę polecić Pewny Kantor jako sprawnie działająca platforma internetowa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 21:13
Skorzystałem z usług pewnego kantoru. Jest OK. Dawajcie jeszcze jakieś inne, lubię próbować nowości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.10.2014 11:05
Ja polecam Pewny Kantor i bankowe konta walutowe. Korzystam od kilku miesięcy i jestem prawdziwie zadowolony. Meritum? Kurcze, też coś słyszałem, bardzo korzystna sprawa.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:50
Gość napisał
Ja polecam Pewny Kantor i bankowe konta walutowe. Korzystam od kilku miesięcy i jestem prawdziwie zadowolony. Meritum? Kurcze, też coś słyszałem, bardzo korzystna sprawa.
Jeśli mowa o wymianie walut to ostatnio nową opcję dla przedsiębiorców zaproponował Bank BPH. Wszystko załatwimy on-line. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 16:39
Niedawno zaczęłam korzystać z usług platformy Amronet.pl. Bardzo mi się podoba taka forma wymiany walut, kursy też atrakcyjne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 13:56
Nie ma reguły jeśli chodzi o opłacalność. Czasem jest tak, że kurs w internetowym jest wyższy, a my nie mamy czasu na ogarnięcie kantoru. Czasem z kolei promocja w stacjonarce jest mega kusząca. owszem, Amronet, Pewny Kantor czy cinkciarz to dobre kantory, ale nie ma co ślepo podążać za jednym kantorem, warto stać się "tropicielem" okazji.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 14:10
Gość napisał
Nie ma reguły jeśli chodzi o opłacalność. Czasem jest tak, że kurs w internetowym jest wyższy, a my nie mamy czasu na ogarnięcie kantoru. Czasem z kolei promocja w stacjonarce jest mega kusząca. owszem, Amronet, Pewny Kantor czy cinkciarz to dobre kantory, ale nie ma co ślepo podążać za jednym kantorem, warto stać się "tropicielem" okazji.
W tropieniu wielu okazji pomoże Państwu comperia. pl :)
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź