• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 19:50
Witam!
Za miesiąc jadę na wakacje do Paryża i będę musiała wymienić pieniądze. Chciałabym to zrobić w kantorze internetowym by zaoszczędzić czas. I teraz pytanie do was:) Znacie może jakiś dobry kantor internetowy, który ma korzystny kurs i jest bezpieczny? Z góry dzięki za odpowiedzi:)
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:48
Naprawdę chcesz wymieniać pieniądze w kantorze internetowy? Moim zdaniem to całkowicie nie opłacalne. Nie masz w pobliżu jakiegoś kantora zeby wymienic pieniadze? Lepiej jak pójdziesz nawet na głupia poczte i tam dostaniesz pieniadze do ręki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 13:48
Bez przesady, przeciez te kantory są legalne i sprawniej mozna wymienic, bez chodzenia od kantoru do kantoru. Ja polecam wlasnie taka wymiane.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 14:06
Kusiło mnie kiedyś sprawdzenie walutoboxa, ale stwierdziłem ,że w takim kantorze to najlepiej wymieniać duże kwoty, żeby nie nosić ze sobą po ulicach sporych sum. Ja korzystam z kantorów w centrach handlowych na uboczach miast jak najdalej granicy, Tam jakoś kurs wydaje mi się zawsze najkorzystniejszy.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:26
A ja tam jednak wole sobie pochodzić od kantora do kantora. Przynajmniej mam pieniadze w ręce i wiem że nie zostanę oszukany a tak nie mam nigdy 100% pewności ze taki kantor mnie nie oszuka na oprocentowaniu czy wypłaconej kwocie.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:15
Ja nie bardzo ufam tym wszystkim kantorom internetowym. Moim zdaniem tam jest za duże ryzyko na to ze ktoś nas oszuka. A tak jak pójdziemy osobiście do jakiegoś kantora to jest dużo mniejsza szansa na to ze zostaniemy oszukani .
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:16
Nigdy nie wymieniałam pieniędzy w kantorze internetowym. Mam koło domu bardzo fajny kantor i do niego chodzę gdy muszę wymienić jakieś pieniądze. Może zajrzyj na walutomat.pl może będą mieli dobry kurs. Z resztą w internecie jest całe mnóstwo kantorów, na pewno coś znajdziesz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 23:38
Przesadzacie z tymi obawami. A Amronet? Co można mu zarzucić? Chyba jedynie niskie kursy i perfekcyjną obsługę...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:40
Gość napisał
Przesadzacie z tymi obawami. A Amronet? Co można mu zarzucić? Chyba jedynie niskie kursy i perfekcyjną obsługę...
Niskie? Tzn. ze mozna stracic sporo? Perfekcyjna obługa = kawa i ciastka? Tylko zeby były zbozowe, bo innych nie jem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.7.2014 6:55
Hehe, z obsługą w Amronet na pewno chodzi o to, że jest dobre wsparcie techniczne. No i kursy też niczego sobie.
Cytuj
Odpowiedź