• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 11:05
No na pewno pożyczka ma ciekawą nazwę :D Spece od marketingu się spisali bo jest to jednak chwytliwe. Sama jestem zdania,że oferta jest dobra. Nie jest skomplikowana a oprocentowanie nie jest takie wysokie jak się je porówna do innych tego typu pożyczek. Wiesz,że bierzesz 5000 zł a spłacasz 5500 zł.
Dziwi mnie to rrso 19%.... Czy nie powinno być w takim przypadku 10%?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 11:09
oprocentowanie to nie wszystko, sprawdź jak się liczy RRSO i co na nie wpływa
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
antek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 12:35
Te kredyt przypomina mi trochę umowy firm prywatnych udzielających kredyty. Czyli bierzesz tyle a tyle i spłacasz w danym momencie tyle a tyle. A jednocześnie nie jest tak drogo jak na przykład w chwilówkach, które liczą sobie tyle raz na miesiąc. Wychodzi na to,że banki wcale nie są takie drogie,

Tyle,że jednak trzeba mieć tę zdolnosć kredytową.
Cytuj
ilion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 17:44
Moim zdaniem również jest to ciekawa propozycja. Trafiająca do ludzi.
Wreszcie nie muszą czytać tych opasłych umów :)
Zresztą chyba lepiej tu niż w parabanku.
No i osobiście uważam, że jak ktoś nie ma zdolności, to nie powinien brać kredytu, bo są spore obawy, że go nie spłaci. Moim zdaniem to taki zawór bezpieczeństwa, żeby się w spiralę długów nie wciągnąć.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 9:32
jak ktoś nie ma zdolności to kredytu w banku nie dostanie...
w takim wypadku "ratunkiem" są chwilówki itp.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 9:51
antek napisał
Te kredyt przypomina mi trochę umowy firm prywatnych udzielających kredyty. Czyli bierzesz tyle a tyle i spłacasz w danym momencie tyle a tyle. A jednocześnie nie jest tak drogo jak na przykład w chwilówkach, które liczą sobie tyle raz na miesiąc. Wychodzi na to,że banki wcale nie są takie drogie,

Tyle,że jednak trzeba mieć tę zdolnosć kredytową.
Ja tam nie widzę podobieństw do pożyczek prywatnych. Masz podane rrso, wszystko jest jasne i klarowne.
Wypowiedź została zmieniona przez: grzes33 24.6.2015 9:52
Cytuj
Halifax

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 14:29
Oj chwilówki na pewno nie są ratunkiem To najgorsze na co możemy się zdecydować. Sam zauważyłem,że w ostatnim czasie banki z uwagi na niskie oprocentowanie zaczynają zarabiac głównie na prowizjach, które nie są takie niskie .Podobny kredyt w ostatnim czasie miał bank pocztowy .Również na określony czas. Brało się daną kwotę, oddawało inną. Czy do kredytu w eurobanku wymagane są jakieś inne dodatkowe opłaty? Jak na przykład ubezpieczenie? Czy jedynie wspomniana prowizja ?
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 11:01
Z tego, co ja widzę, to oferta jest ciekawa. Może i są tańsze, ale chyba niewiele. Zresztą Eurobank ma chyba dobre opinie?
Ja tam jeszcze nie brałem nigdy kredytu, ale moi znajomi tak i nie narzekali.
Obecnie nie potrzebuję pożyczki, ale gdybym chciał wziąć, to bym się nad tym zastanowił. Lubię, jak mi się nie komplikuje życia. Z tego, co widzę w opisie to nie ma żadnych innych obowiązkowych opłat, są tylko takie fakultatywne, na przykład za wysłanie monitu czy wakacje kredytowe.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 11:06
to chyba w reklamie tego banku mówili o tym, że liczy się cena...

skoro gdzieś indziej możesz mieć ratę np. o kilkadziesiąt zł niższą to po co przepłacać? a jak komuś to nie przeszkadza to czy nie lepiej wykupić (dla siebie) jakieś ubezpieczenie?

opinie zawsze są dobre jak ktoś właściwie zobowiązanie spłaca, jak pojawiają się opóźnienia to nagle okazuje się, że bank jest zły
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2015 11:48
Ja wziąłem ten kredyt, szybko, łatwo i przyjemnie, tym szybciej że mam w Eurobanku konto osobiste od dłuższego czasu. Szczerze mówiąc to nie widziałem obecnie lepszej oferty na rynku
Cytuj
Odpowiedź