• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka gotówkowa „wypożyczka” w Eurobanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
beata

Niezarejestrowani

31.7.2015 9:42
wera napisał
No jest tego troche. Nawet ostatnio zaszłam do eurobanku popytac o ten produkt, to pani mi w koncu zaproponowała karte kredytową. Wiec chyba sami wiedza ze to slaba opcja.
Pewnie za duzo wiedziałaś o tym produkcie i widziała, ze CIe nie nakłoni
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

31.7.2015 14:46
Doradcy maja swoje sposoby, widac większą premie miala z karty
Cytuj
Piotrek

Niezarejestrowani

3.8.2015 10:31
kejt napisał
Doradcy maja swoje sposoby, widac większą premie miala z karty
To raczej niemożliwe
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

3.8.2015 14:03
Piotrek napisał
kejt napisał
Doradcy maja swoje sposoby, widac większą premie miala z karty
To raczej niemożliwe
Ale co niemożliwe? Skad wiesz jak ich wynagradzaja?
Cytuj
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 12:05
Ja wiem czy karta kredytowa jest taką lepszą opcją... Tutaj i tutaj jest praktycznie takie samo oprocentowanie. Z tym,że o wiele latwiej jest się zadłuzyć właśnie posiadając kartę kredytową. Człowiek nie wie ile dokładnie płaci kartą. Jest w stanie wydać o wiele więcej niż może sobie pozwolić. O wiele łatwiej wydaje się takie wirtualne pieniądze niż prawdziwe. Jest to sprawdzony fakt :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.8.2015 9:53
Kaja Metrowska napisał
Ja wiem czy karta kredytowa jest taką lepszą opcją... Tutaj i tutaj jest praktycznie takie samo oprocentowanie. Z tym,że o wiele latwiej jest się zadłuzyć właśnie posiadając kartę kredytową. Człowiek nie wie ile dokładnie płaci kartą. Jest w stanie wydać o wiele więcej niż może sobie pozwolić. O wiele łatwiej wydaje się takie wirtualne pieniądze niż prawdziwe. Jest to sprawdzony fakt :)
Jak nie wie? Jasne, ze to najlepsze rozwiązanie. Jak placisz karta do konta to tez tak na 100 proc. nie kontrolujesz.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 12:36
jak płacisz kartą do konta to wykonujesz operacje do wysokości salda na koncie (lub przyznanego limitu kredytowego)

KK do wysokości limitu kredytowego

zastanawiam się w jaki sposób można NIE kontrolować swoich wydatków? rozumiem, że trzeba wprowadzać jakieś ograniczenia dzieciom, ale dorośli ludzie raczej powinni mieć to pod kontrolą...

faktycznie uważacie, że noszenie pieniędzy w portfelu i tylko płacenie gotówką jest najlepszą opcją?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
zi

Niezarejestrowani

10.8.2015 12:45
Robert Sierant napisał
jak płacisz kartą do konta to wykonujesz operacje do wysokości salda na koncie (lub przyznanego limitu kredytowego)

KK do wysokości limitu kredytowego

zastanawiam się w jaki sposób można NIE kontrolować swoich wydatków? rozumiem, że trzeba wprowadzać jakieś ograniczenia dzieciom, ale dorośli ludzie raczej powinni mieć to pod kontrolą...

faktycznie uważacie, że noszenie pieniędzy w portfelu i tylko płacenie gotówką jest najlepszą opcją?
Zalezy od osoby, ale mi bardziej plyna pieniadze z karty niz jak mam w portfelu
Cytuj
zajdel

Niezarejestrowani

11.8.2015 13:13
oj mi tez, jak mam gotoweczke w portfelu to plynie jak woda
Cytuj
brita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 14:24
Robert Sierant napisał
jak płacisz kartą do konta to wykonujesz operacje do wysokości salda na koncie (lub przyznanego limitu kredytowego)

KK do wysokości limitu kredytowego

zastanawiam się w jaki sposób można NIE kontrolować swoich wydatków? rozumiem, że trzeba wprowadzać jakieś ograniczenia dzieciom, ale dorośli ludzie raczej powinni mieć to pod kontrolą...

faktycznie uważacie, że noszenie pieniędzy w portfelu i tylko płacenie gotówką jest najlepszą opcją?


Tak i piszę to jako kobieta. Moze pan jako mężczyzna posiada lepszą kontrolę wydatków ale ja jak wybieram sie do sklepu na zakupy czasami się zapominam.Szczególnie gdy są takie wyprzedaże jak teraz. Tutaj 50 zł, tam 20 zł i nazbiera się czasami całkiem ładna sumka do zapłaty. Generalnie karta kredytowa to dobre rozwiązanie ale jedynie dla osob, które bardzo dobrze kontrolują swoje wydatki.
Cytuj
Odpowiedź