• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gorskaannna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 9:26
Ja posiadam kartę kredytową w BZWBK, procent jest naprawdę niski, a roczna opłata z kartę to 50 zł, limit im więcej zarabiasz i masz regularne wpłaty na konto jest większy, mi np zwiększył się z czasem
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.6.2014 9:52
Jeżeli ktoś potrafi się posługiwać kartą kredytową to na pewno nie narobi sobie długów. Pospłaca w terminie a rozwiązanie jest wygodne, zwłaszcza ze zazwyczaj jest możliwość powiązania karty z kontem toteż nie trzeba sie martwic o termin spłaty. Produkty bankowe są dla mądrych ludzi.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:47
masz racje gość ja rowniez sadze że tak samo na kredyt na cokolwiek musi cie byc stac -a nie brać jak głupek albo na zasadzie a jakos to bedzie i potem sie martwić komornik :) poza tym osoby ktore sa odpowiedzialne nie powinny miec problemów ze spłata bo zawsze bede w pierwszej kolejnosci o tym myślec :)
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:16
Mi proponowano ostatnio kartę kredytową ale odmówiłam. Znam siebie i pewnie bym na zakupy co chwilę chodziła a później zostałabym bez kasy z ogromnym długiem. Karty kredytowe są dla ludzi którzy potrafią wydawać pieniądze z głową. Ja niestety nie potrafię.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:58
Mam kartę kredytową ale jej nie używam za bardzo. Jest takim moim zabezpieczeniem na czarną godzinę. gdy naprawdę nie mam pieniędzy wtedy płacę kartą ale zdarza się to bardzo rzadko bo nie lubię mieć długów.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:05
szarlottka napisał
Mam kartę kredytową ale jej nie używam za bardzo. Jest takim moim zabezpieczeniem na czarną godzinę. gdy naprawdę nie mam pieniędzy wtedy płacę kartą ale zdarza się to bardzo rzadko bo nie lubię mieć długów.
Jako zabezpieczenie na czarna godzine dobre sa tez linie kredytowe, ja mam w PKO i oplaca mi sie. Polecam. Karta to troche bardziej zawracanie glowy.
Cytuj
Malicki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:53
A co to takiego ta linia kredytowa? Ja pierwszy raz o czymś takim słysze, i ciekawe czy to jest we wszystkich bankach. Moze ja u siebie skorzystałbym z czegoś takiego. Czasami miesiąc jest ciężki a wydaje mi sie że z taka kartą kredytową popadłbym w naprawde spore długi.
Cytuj
HenioT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:36
O lini kredytowej też nie miałem okazji jeszcze słyszeć ale to też pewnie jest bardzo podobne do karty kredytowej tylko chyba nie daje nam takich możliwości i jest w pewnym stopniu ograniczone.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:41
Linia kredytowa to nic innego jak to limit w rachunku osobistym. Posiadacz rachunku może zadłużyć się na określoną sumę w danym okresie (zazwyczaj na miesiąc). Z limitu można korzystać w miarę bieżącego zapotrzebowania, tzn. że w jednym miesiącu możemy z niego korzystać w innym nie. Po przekroczeniu okresu spłaty naliczone nam będą odsetki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:47
Ja nie wiem czemu tak dużo osób korzysta kart kredytowych. Ja mogę zrozumieć, że to fajne bo zawsze masz dostęp do gotówki i tak dalej, ale w ogóle nie masz kontroli nad tym ile wydajesz i jak. Ja z pewnością nie założyłabym takiej karty. Można łatwo wpaść w długi, z których później jest trudniej wyjść.
Cytuj
Odpowiedź