• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:48
no tak jak toś umie się opanować. Ale wiele osób jest takich że biorą kartę kredytową bo dla nich to nowe możliwości i lepsza szansa na przeżycie kolejnego miesiąca. Banki właśnie zarabiają na takich osoba. Przecież jest sporo takich ludzi którzy ciągle żyją na kredyt.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:09
Masz racje wiele osób tak korzysta z kart kredytowych .Jak mają jakąś kasę to szaleją aby wydać cały limit a później szok trzeba spłacić ,ale dla nich najważniejsza jest chwila i dobra zabawa oraz popis ile to maja pieniędzy .Takie osoby przez to pakują się w długi i koniec z końcem później nie mogą powiązać .
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:25
A jakie banki brałaś pod uwagę? Bo ja tez poważnie zastanawiam sie nad taką kartą kredytową to jest bardzo fajne rozwiązanie gdy w danym miesiącu jakaś wypłata jest mniejsza.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 23:05
A ja coraz częściej zastanawiam się nad taką kartą ,zawsze broniłam się przed nią .Ale z czasem stwierdzam że w niektórych przypadkach jest to znakomite rozwiązanie ,wręcz mogę powiedzieć ratujące życie .Może orjetujecie się w którym banku dają dobre warunki na kartę kredytową ?
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:18
Mi chcieli dać kartę kredytową w BZ WBK, wydaje mi się, że mają korzystne warunki. Pisałam z resztą o tym wcześniej... Niestety nie mam umowy:/ Wiecie może czy można postarać się o taką kartę bez umowy o pracę? Ja mam co miesiąc jakieś wpłaty na konto , bo mąż wpłaca mi swoją wypłatę. Może dałoby się jakoś przekonać bank.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:24
zuzannaanna napisał
Mi chcieli dać kartę kredytową w BZ WBK, wydaje mi się, że mają korzystne warunki. Pisałam z resztą o tym wcześniej... Niestety nie mam umowy:/ Wiecie może czy można postarać się o taką kartę bez umowy o pracę? Ja mam co miesiąc jakieś wpłaty na konto , bo mąż wpłaca mi swoją wypłatę. Może dałoby się jakoś przekonać bank.
Niestety, gdy niepracujący małżonek składa wniosek o kartę kredytową, to rodzinny przychód nie jest uwzględniany. Brany jest pod uwagę tylko własny przychód wnioskodawcy. Rozwiązaniem może być wniosek o wspólną kartę kredytową, który podpisany będzie przez obydwoje małżonków. Warto zapoznać się ze szczegółowymi warunkami jakie proponuje bank. Jeżeli odmówiono Pani w jednym może polityka w innym będzie dla pani bardziej przychylna.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:28
o to widze ze mam ten sam problem :( mąż teraz nie pracuje ale mu przelewam co miesiąc kase na rachunki i życie i pewnie nie wyrobi sobie karty kredytowej. Ale z drugiej strony może to i dobrze bo jak by poszalał czy coś to nie miałby z czego spłacać. A on czasami jest porywczy jeśli chodzi o jego zachcianki i nie potrafi sie opanować : P
Cytuj
be free like a child
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:35
faceci juz tak chyba mają. Mój też jak wchodzi do sklepu to gorzej niż ja, To chce, to chce a później mówi że on to nie może chodzić do sklepu bo za dużo wydaje. Był nawet taki moment że jak jeździliśmy razem na zakupy to on zostawał w samochodzie bo bał sie ze znowu zrobi jakieś niepotrzebne zakupy.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:20
Widzę, że nie jestem sama:) Mój mąż ostatnio tak zaszalał z pieniędzmi, że myślałam, że go uduszę. On wyda a ja później się zastanawiam co zrobić z tym co zostało na życie. Kartę bym chciała dla siebie właśnie ze względu na męża. Do siebie mam większe zaufanie jeśli chodzi o dysponowanie kartą kredytową. Może postaram się o nią gdy znajdę pracę, na razie odpuszczę.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:53
zgadzam sie z wami, mało który facet potrafi odpowiednio dysponować pieniędzmi. Ja widzę to po moim bracie. Sam niby sobie zarabia, ale czasem jak pojedzie na zakupy to ile on całkowicie zbędnych rzeczy do domu przyniesie. A pod koniec miesiąca tylko narzeka ze za dużo wydał.
Cytuj
Odpowiedź