• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2014 9:01
Witam, poszukuje karty kredytowej, nie jest mi potrzebny duzy limit, chciałabym zeby byla po prostu tania no i z tego co wiem dzieki posiadaniu karty można budować historie kredytowa. Moze ktos cos polecic?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2014 9:07
Ja się zastanawiam nad kartą Visa Silver BZ WBK, nie płacisz za wydanie karty, opłata roczna 58 zł, a jeśli dokonasz co najmniej 3 transakcje w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty opłata nie będzie naliczana. No i jeszcze miesięcznie płacisz opłatę miesięczną od wysokości przyznanego limitu – 0,2proc. Maksymalnie zapłacisz wtedy 5 zl. Okres bezodsetkowy to 54 dni.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2014 9:12
Gość napisał
Ja się zastanawiam nad kartą Visa Silver BZ WBK, nie płacisz za wydanie karty, opłata roczna 58 zł, a jeśli dokonasz co najmniej 3 transakcje w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty opłata nie będzie naliczana. No i jeszcze miesięcznie płacisz opłatę miesięczną od wysokości przyznanego limitu – 0,2proc. Maksymalnie zapłacisz wtedy 5 zl. Okres bezodsetkowy to 54 dni.
Są tu opłaty za wypłaty gotówki i to w wysokości co najmniej 10 zł, za przewalutowania, za przelewy, za kartę dodatkową, dużo tego. Trzeba dokładnie czytać tabele opłat i prowizji, bo można się nieźle z tymi kartami wkopac, niby oplat prawie nie ma, a jak widac są i to spore.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2014 12:07
Jeżeli chodzi o karty kredytowe to warto czasem skorzystać z promocji. Regulamin przeczytaj uważnie, bo często jest napisane, ze bez opłat a okazuje się, że tylko w ciągu pierwszego roku a potem opłaty są kolosalne. A jeśli chodzi o zdolność to wcale nie jestem przekonany, ze karta akurat tak bardzo pomoże ją jakoś kształtować, może lepiej wziąć jakiś produkt na raty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2014 14:15
A może Karta Kredytowa GET w Getin Banku? Oprocentowanie 14,99 i 59 dni okresu bezodsetkowego. To naprawdę niezłe parametry!
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2014 9:06
O ta karta get wydaje się fajna i chyba darmowa, a co do brania sprzętu na raty to nie potrzebuje teraz niczego konkretnego, a odsetki trzeba byłoby płacić. Jesli chodzi o te karte to widze jedynie, ze jest opłata przelew z rachunku karty kredytowej. Sa jeszcze jakieś opłaty?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2014 13:02
Gość napisał
Jeżeli chodzi o karty kredytowe to warto czasem skorzystać z promocji. Regulamin przeczytaj uważnie, bo często jest napisane, ze bez opłat a okazuje się, że tylko w ciągu pierwszego roku a potem opłaty są kolosalne. A jeśli chodzi o zdolność to wcale nie jestem przekonany, ze karta akurat tak bardzo pomoże ją jakoś kształtować, może lepiej wziąć jakiś produkt na raty.
Ja tez polecam wziąć coś na raty, miałem taką sytuację że pomimo czystego BIKu i KRD i oczywiscie stalych dochodow nikt nie chcial mi udzielic pozyczki, ponieważ nigdy żadnej nie bralem i nie mogli spradzic jakim jestem pozyczkobiorca. Wziąłem telewizor na raty, posplacalem troche i zdolnosc jest.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.5.2014 12:40
Gość napisał
A może Karta Kredytowa GET w Getin Banku? Oprocentowanie 14,99 i 59 dni okresu bezodsetkowego. To naprawdę niezłe parametry!
ta karta bylaby spoko, ale to ze jest wydawana przez getin troche zniecheca, te ich wynalazki sa ryzykowne
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.5.2014 10:27
Karta kredytowa pomoże w budowaniu historii kredytowej tak samo jak zakup na raty. Wystarczy, że zapłacisz za coś kartą potem spłacisz w wyznaczonym terminie i tak kilka razy i już dodają Ci się punkty scoringowe w BIK---> pozytywna historia kredytowa. Potem możesz iść spokojnie do banku po kredyt.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2014 15:06
Gość napisał
Karta kredytowa pomoże w budowaniu historii kredytowej tak samo jak zakup na raty. Wystarczy, że zapłacisz za coś kartą potem spłacisz w wyznaczonym terminie i tak kilka razy i już dodają Ci się punkty scoringowe w BIK---> pozytywna historia kredytowa. Potem możesz iść spokojnie do banku po kredyt.
rozumiem, ale tak jak pisalam nie potrzebuje nic nowego na raty a karta zawsze się przyda
Cytuj
Odpowiedź