Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o lokatach bankowych

Najnowsze porady o lokatach bankowych
Najczęściej czytane o lokatach bankowych
1. Jacek Kasperczyk
2. Jacek Kasperczyk
3. Tomasz Słupczyński
4. Ilona Maciejuk
5. Jacek Kasperczyk
1. Ekspert Comperia.pl
2. Marta Ośko
3. Jacek Kasperczyk
4. Jacek Kasperczyk
5. Mikołaj Fidziński

Najnowsze artykuły o lokatach bankowych

Oszczędzającym nadal wiatr w oczy - stopy procentowe bez zmian
08.06.2016
Na zakończonym dziś posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła swoje stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Oznacza to, że podstawowa stopa procentowa NBP będzie wynosiła nadal 1,50 proc.
www.comperia.pl
Zakładasz świetną lokatę? Sprawdź co stanie się po jej zakończeniu!
25.04.2016
Czas dla lokatowych ciułaczy nie jest najlepszy. Przeciętne oprocentowanie nie wynosi dziś nawet 1,50 proc. I choć na rynku są oferty na 3, 4 czy 5 proc., to radość z tak atrakcyjnych warunków nie trwa długo.
www.comperia.pl
Jakie pułapki czają się w lokatach?
18.04.2016
Wniosek o lokatę. Do wyboru opcje: lokata odnawialna lub lokata nieodnawialna. Co wybrać? Ja rekomenduję wersję nieodnawialną. Dlaczego?
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Rosnące koszty utrzymania powodują, że coraz więcej osób znacznie uważniej przygląda się ponoszonym przez siebie wydatkom. Jednak istnieją i takie, na które w życiu codziennym wielu nie zwraca sporej uwagi. Chodzi o koszty usług bankowych, które często rozmywają się w gąszczu innych.
Jacek Kasperczyk, Comperia.pl