Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o lokatach bankowych

Najnowsze porady o lokatach bankowych
Najczęściej czytane o lokatach bankowych
1. Jacek Kasperczyk
2. Mikołaj Fidziński
3. Mikołaj Fidziński
4. Jacek Kasperczyk
5. Jacek Kasperczyk
1. Ekspert Comperia.pl
2. Marta Ośko
3. Jacek Kasperczyk
4. Mikołaj Fidziński
5. Jacek Kasperczyk

Najnowsze artykuły o lokatach bankowych

Oszczędzanie, czyli ile i jak długo odkładać aby wyrównać do średniej
30.03.2016
Gromadzenie nadwyżek finansowych nie jest mocną stroną Polaków. Z różnych raportów wynika, że połowa mieszkańców naszego kraju nie ma żadnych oszczędności. Zastanawiający jest fakt z czego może wynikać taka niechęć do posiadania pieniędzy? Czy uzbieranie choćby minimalnego zaplecza finansowego jest aż tak trudnym zadaniem? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła zbadać ten problem.
www.comperia.pl
Jeśli oszczędzać to tylko długoterminowo
14.03.2016
Wszyscy o nich marzymy, co drugi z nas w ogóle je gromadzi, a tylko nieliczni mają plan jak efektywnie je pomnażać. Mowa oczywiście o pieniądzach, które odkładane na nieodpowiednich instrumentach nie pozwalają zmaksymalizować otrzymanego zysku. Zobaczmy to na przykładzie tradycyjnych lokat bankowych.
www.comperia.pl
Rodzina 500+, czyli gdzie odkładać pieniądze aby dziecko miało z nich pożytek
29.02.2016
Wyobraźcie sobie sytuację, w której przez kilka lub nawet kilkanaście lat ktoś zupełnie bezinteresownie daje Wam co miesiąc kwotę w wysokości 500 złotych (na tym właśnie będzie polegał program Rodzina 500+). Skoro do tej pory udawało Wam się przeżyć bez takiego wsparcia, to nic nie stoi na przeszkodzie aby uzyskaną "zapomogę" w całości przeznaczyć na budowanie zaplecza finansowego dla swoich podopiecznych. Pytanie tylko gdzie gromadzić takie pieniądze, aby zapewnić im całkowite bezpieczeństwo?
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Rosnące koszty utrzymania powodują, że coraz więcej osób znacznie uważniej przygląda się ponoszonym przez siebie wydatkom. Jednak istnieją i takie, na które w życiu codziennym wielu nie zwraca sporej uwagi. Chodzi o koszty usług bankowych, które często rozmywają się w gąszczu innych.
Jacek Kasperczyk, Comperia.pl