Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych

Najnowsze porady o kredytach hipotecznych
Najczęściej czytane o kredytach hipotecznych

Najnowsze artykuły o kredytach hipotecznych

To proponuje Kancelaria Prezydenta frankowiczom. Eurowiczów plan obejmie tylko w części
18.01.2016
Frank po 4,10 zł. Euro niemal 4,50 zł, najdrożej od 4 lat. Takie kursy to koszmar dla wszystkich kredytobiorców walutowych, ale ustawa przyszykowana przez Kancelarię Prezydenta największą ulgę przyniesie frankowiczom. Co zakłada dokument skryty pod tajemniczą nazwą „ustawy o sposobach przywrócenia równości stron niektórych umów kredytu”?
www.comperia.pl
Nowy Rok a zostało po staremu - stopy bez zmian
14.01.2016
Na zakończonym dziś posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej utrzymała ogłaszane przez siebie stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Tym samym stopa referencyjna przyjmuje wartość 1,50 proc., stopa lombardowa 2,50 proc., stopa depozytowa 0,50 proc., a stopa redyskontowa 1,75 proc.
www.comperia.pl
Zaczęło się - kredyty hipoteczne coraz droższe
11.01.2016
Już niecały miesiąc pozostał do wejścia w życia uchwalonego pod koniec grudnia podatku bankowego. Zgodnie z zapisami ustawy obciążenie to ma obowiązywać od lutego 2016 roku, a jego wysokość to 0,44 proc. liczone od wartości zgromadzonych przez banki aktywów. Czy wprowadzenie tej daniny wpłynie negatywnie na rynek kredytów hipotecznych? Porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała krótką analizę tej sytuacji.
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Kredyty bankowe odgrywają istotną rolę w zaspokajaniu potrzeb finansowych wielu osób. Często są jedynym sposobem na naprawę domowego budżetu. Dlatego bardzo ważne jest należyte dbanie o swoją historię kredytową. Tylko w ten sposób, w razie potrzeby, nie będziemy w przyszłości mieli problemu z zaciągnięciem kredytu.
Jacek Kasperczyk, Comperia.pl