Centrum wiedzy

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych Centrum wiedzy o kredytach gotówkowych Centrum wiedzy o kredytach samochodowych Centrum wiedzy o kartach kredytowych Centrum wiedzy o kontach Centrum wiedzy o lokatach bankowych Centrum wiedzy o leasingu Centrum wiedzy o kredytach dla firm Ubezpieczenia

Centrum wiedzy o kredytach hipotecznych

Najnowsze porady o kredytach hipotecznych
Najczęściej czytane o kredytach hipotecznych

Najnowsze artykuły o kredytach hipotecznych

Sięgnęli gwiazd, czyli laureaci Comperia Stars 2016
05.01.2017
W ostatnich dwunastu miesiącach na łamach portalu Comperia.pl publikowane były rankingi różnych produktów finansowych. Zwycięzcy każdego zestawienia byli nagradzani wyróżnieniem Comperia Stars za najlepszy instrument oferowany w konkretnym miesiącu. Sprawdźmy zatem, który bank zasłużył na miano super lidera całego 2016 roku w danej kategorii produktowej.
www.comperia.pl
Oprocentowanie kredytów nadal niskie - stopy procentowe bez zmian
06.05.2016
Na zakończonym dziś posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej postanowiła utrzymać swoje stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Oznacza to, że podstawowa stopa Narodowego Banku Polskiego (stopa referencyjna) nadal będzie wynosiła 1,50 proc.
www.comperia.pl
Bez rewolucji, czyli kredyty nadal tanie
06.04.2016
Na zakończonym przed chwilą posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła ogłaszane przez siebie stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Tym samym podstawowa stopa Narodowego Banku Polskiego (stopa referencyjna) będzie wynosiła nadal 1,50 proc. Co ciekawe, ostatnio parametr ten zmienił się ponad rok temu.
www.comperia.pl
Ekspert radzi
Kredyty bankowe odgrywają istotną rolę w zaspokajaniu potrzeb finansowych wielu osób. Często są jedynym sposobem na naprawę domowego budżetu. Dlatego bardzo ważne jest należyte dbanie o swoją historię kredytową. Tylko w ten sposób, w razie potrzeby, nie będziemy w przyszłości mieli problemu z zaciągnięciem kredytu.
Jacek Kasperczyk, Comperia.pl