• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenia przy kredycie bankowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 14:39
Justyna napisał
Krzysztof Wilczyński napisał
Justyna napisał
Pytanie komu się będzie chciało wytaczać sprawy i to bankom. Wydaje mi się, że jest małe prawdopodobieństwo na wygraną z takimi molochami.
Justyno, czy Ciebie dotyczy ten temat ? Jeżeli tak to wykonaj proszę procedurę o której napisane jest powyżej - nie musisz indywidualnie iść do Sądu z bankiem. Jeżeli Ciebie to nie dotyczy to nie zaśmiecaj tematu - proszę ?.
Może mnie dotyczyć w przyszłości, jak każdą inną osobę. Uważa Pan, ze nie mam prawa wchodzić na forum i się wypowiadać. Na prawdę?
Możesz znaleźć sobie jakieś forum plotkarskie i tam się uzewnętrzniać ,,Justyno,,. To forum powinno zachować swój profesjonalny charakter, aby osoby faktycznie poszukujące pomocy mogły z niego korzystać. Twój anonimowy wpis mam prawo uważać za tzw. trollowanie lub hejtowanie, a dla mnie po prostu spam :( - czyli przeszkadzanie innym.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Krzysztof WilczyńskiBroker Ubezpieczeniowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 404 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 14:39
Justyna napisał
Krzysztof Wilczyński napisał
Justyna napisał
Pytanie komu się będzie chciało wytaczać sprawy i to bankom. Wydaje mi się, że jest małe prawdopodobieństwo na wygraną z takimi molochami.
Justyno, czy Ciebie dotyczy ten temat ? Jeżeli tak to wykonaj proszę procedurę o której napisane jest powyżej - nie musisz indywidualnie iść do Sądu z bankiem. Jeżeli Ciebie to nie dotyczy to nie zaśmiecaj tematu - proszę ?.
Może mnie dotyczyć w przyszłości, jak każdą inną osobę. Uważa Pan, ze nie mam prawa wchodzić na forum i się wypowiadać. Na prawdę?
Możesz znaleźć sobie jakieś forum plotkarskie i tam się uzewnętrzniać ,,Justyno,,. To forum powinno zachować swój profesjonalny charakter, aby osoby faktycznie poszukujące pomocy mogły z niego korzystać. Twój anonimowy wpis mam prawo uważać za tzw. trollowanie lub hejtowanie, a dla mnie po prostu spam :( - czyli przeszkadzanie innym.
Cytuj
Krzysztof Ł. Wilczyński
Broker Ubezpieczeniowy
Odpowiedź