• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 15:09
Mi też nigdy nikt nie zaproponował ubezpieczenia telefonu a wydaje mi się, że wybrałam całkiem niezły model (na rynku wart ok 1000 złotych). Będę musiała porozmawiać o tym z przedstawicielem plusa przy okazji. Co do podpisywania umowy, nie zauważyłam by ktokolwiek w plusie podpisywał ją szybko. Ja ostatnio tkwiłam w salonie prawie dwie godziny. Myślałam, że kota dostanę.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:51
haha a bo oni mają to do siebie że za wszelką cene chcą wszystko wytłumaczyć lub zaoferować jakieś dodatkowe pakiety by móc na tym skorzystać. Wiem bo u mnie połowa rodziny ma właśnie telefony z plusa. I każada z tych osób swoje wysiedziała w salonie, przynajmniej widać ze dbają o klienta.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 21:01
Dobrze wiedzieć że jest coś takiego jak ubezpieczenie telefonu. A może operatorzy nie oferują takiego ubezpieczenia osoba które biorą telefony za 1 zł bo jest to niska wartość telefonu albo boja sie ze takie osoby wystraszą sie dodatkowych opłat bo nie każdy rozumie że takie ubezpieczenie jest z korzyścią dla niego samego.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 22:21
Ja tez nie dostałem nigdy oferty o ubezpieczeniu telefonu .Być może z uwagi na to że telefon posiadam na kartę ,a może przez to że ma za niską wartość .Ale przy następnej wizycie w salonie ,zapytam czy oferują takie ubezpieczenie ,bardzo jestem ciekawy ich odpowiedzi .
Cytuj
bernars44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 0:31
A ja to nawet nie wiedziałem że istnieje jakieś ubezpieczenie telefonu .Tak to jest nikt nie powie a przecież wcale nie mam tak lichego telefonu .Sam chętnie bym skorzystał bo często zdarza mi się potrzaskać ekran .Koniecznie muszę wybrać się do punktu Plusa i zapytać czy posiadają taka ofertę .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 7:57
Tak istnieje możliwość ubezpieczenia telefonu ale są określone pewne warunki .Jeżeli zostanie skradziony ,lub kompletnie zniszczony to możesz liczyć na odszkodowanie .W przypadku kiedy spadnie lub zostanie zalany wtedy nie spodziewaj się odszkodowania .Będziesz musiał sam pokryć koszty wszelkiej naprawy .
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 9:47
Uważam że to ubezpieczenie jest zbędne ,chociaż w momencie kiedy zostanie skradziony to może wtedy się opłaca .Bo z tego co się przekonałem jak nieszczęśliwie upadnie i roztrzaska się to tego ubezpieczenie nie obejmuje a w moim przypadku w grę wchodzi głównie pęknięty panel dotykowy.I tak całe koszty naprawy musiałem ponosić sam ubezpieczenie tego mi nie pokryło.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:39
nigdy sie nad tym nie zastanawialam ale moze takie ubezpieczenie to fajna opcja zwlaszcza jak ktos ma iphona albo cos rzeczywiscie drogiego, takiego badziewiaka do 800 zł to bym pewnie nawet nie ubezpieczała bo by sie nie opłacało, wymiana szybki to juz 20% wartosci takiego phona.
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 12:38
Ale czemu nie warto skorzystać z opcji ubezpieczenia telefonu ,telefony w Orange ubezpieczane są przez PZU .Operator posiada trzy pakiety Standard, Komfort i Premium. Najtańszy wynosi 7,99 zł. przecież to nie kolosalne pieniądze.Warto przyjrzeć się temu ubezpieczeniu a nie od razu stwierdzać ze nie zwracają za to czy za tamto .
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 7:52
Ja chyba nie zdecyduje się na takie ubezpieczenie , po co wyrzucać pieniądze.Jak kogoś stać i posiada wypasiony model to niech ubezpiecza ,mój telefon nie kosztował koksów to jak coś się z nim stanie to nie będzie mi żal.A sami widzicie że jednym proponują ubezpieczenie drugim nie ,to wszystko zależy od wartości .
Cytuj
Odpowiedź