• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 22:58
A ja myślałam że ubezpieczenie mamy odgórnie narzucone ,że nie możemy sobie wybierać wysokości i od czego konkretnie chcemy ubezpieczyć .Teraz już wszystko rozumiem ,warto poczytać i bardziej doinformowanym .W tym wypadku to i ja może zdecyduje się na jakieś ubezpieczenie .
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:09
Ja niedawno rozmawiałam na ten temat z bratem i okazało się, że w plusie można ubezpieczyć telefon. Podobno jego kolega płaci co miesiąc 14 złotych i gdy zbił mu się wyświetlacz plus go naprawił. Z tego co wiem ten chłopak zapłacił tylko 90 zł. Jakby nie patrzeć jest różnica. Za naprawę mojego telefonu w serwisie chcieli 400 zł. Muszę przejść się do plusa i zapytać jak to jest z tym ubezpieczeniem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:14
zuzannaanna napisał
Ja niedawno rozmawiałam na ten temat z bratem i okazało się, że w plusie można ubezpieczyć telefon. Podobno jego kolega płaci co miesiąc 14 złotych i gdy zbił mu się wyświetlacz plus go naprawił. Z tego co wiem ten chłopak zapłacił tylko 90 zł. Jakby nie patrzeć jest różnica. Za naprawę mojego telefonu w serwisie chcieli 400 zł. Muszę przejść się do plusa i zapytać jak to jest z tym ubezpieczeniem.
Przeglądając oferty ubezpieczen u operatorów faktycznie warto sie nimi zainteresować, ceny nie sa wysokie. Telefon kolegi musiał byc warty sporo, bo 600 - 999 zł, uchronił sie przed uszkodzeniem i utratą telefonu. Plus gwarantuje także naprawę w 48 godzin. Mozliwa jest tez wymiana na nowy. Jak Państwo widza, zdania są podzielone.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:34
no za taki telefon powyzej tysiaka to też pewnie wolałabym go ubezpieczyć :) ja zazwyczaj jak kupuje to mam w tmobile na firme wiec takie dosc fajne modele to spokojnie dostane za 500 zł lub czasami sie trafi że i za złotówkę mi wcisną bylbym tylko nie zrywała z nimi umowy :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 15:23
Ale tam sie dopasowuje wysokosc skladki miesiecznej do wartosci telefonu przeciez. To jak masz tanszy, zaplacisz mniej miesiecznie. Proste.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 16:26
No nie wiem... Skoro za tańszy telefon płaci się mniej miesięcznie to dlaczego ja za telefon, który wzięłam w plusie za złotówkę płacę miesięcznie 30 złotych a umowa jest na 42 miesiące skoro telefon jest faktycznie warty 500 złotych? Ja tego nie rozumiem...
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:31
szarlottka napisał
No nie wiem... Skoro za tańszy telefon płaci się mniej miesięcznie to dlaczego ja za telefon, który wzięłam w plusie za złotówkę płacę miesięcznie 30 złotych a umowa jest na 42 miesiące skoro telefon jest faktycznie warty 500 złotych? Ja tego nie rozumiem...
Mówimy tutaj o ubezpieczeniu. Wysokość miesięcznej składki ubezpieczeniowej zależna jest od wartości telefonu. Jeżeli dostała go pani w ramach abonamentu za 1 zł nie oznacza to, że taka jest jego faktyczna wartość.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:49
No to jest raczej oczywiste, te telefony za złotówkę czasami sa warte nawet 500 zł ale umowa jest tak skonstruowana żeby zachęcić klientów konkretnego operatora do wzięcia danego telefonu. Więc podejrzewam że Twój telefon wart jest od 300 do - 500 zł chyba że wzięłaś jakiś lepszy. I dopiero od tej kwoty bedzie naliczane ubezpieczenia.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:12
Niedługo kończy mi się umowa w plusie i chyba będę ją przedłużała. Tym razem zadbam o to by ubezpieczyć telefon... Kolega brata faktycznie miał telefon z górnej półki i przy podpisywaniu umowy dostał propozycję ubezpieczenia telefonu.
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:26
Ja też mam telefon w plusie i jeszcze nie spotkałem się z tym żeby zaproponowali mi abym ubezpieczył telefon. Zawsze tylko umowa i szybko koniec. Teraz muszę poczekać do 2016 aż skończy mi sie umowa i pomyśle nad nowym telefonem. Też raczej zostanę przy plusie, ciekawe czy wtedy zaproponują mi ubezpieczenie.
Cytuj
Odpowiedź