• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Ubezpieczenie telefonu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 12:29
To ubezpieczenie Orange rzeczywiście jest ok. Pamiętać tylko trzeba, że ochroną objęte są wyświetlacze telefonów zakupionych od Orange (tylko).
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 22:32
ja tez jakoś jestem uprzedzona do tej firmy, póki co mam od nich internet i tylko czekam na koniec umowy. Ta firma jakoś nie wzbudziła mojego zaufania.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 9:24
Szkoda że tylko Orange ma takie ubezpieczenie:/ Mój narzeczony upuścił telefon w Wielkanoc i zbił się cały wyświetlacz. Naprawa kosztuje 500 zł a nowy telefon 400... Dlatego stwierdziliśmy że damy sobie spokój z naprawą. Pytałam jeszcze w salonie naszego operatora czy mogą to naprawić na gwarancję ale mnie wyśmiali, dosłownie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.5.2014 9:38
szarlottka napisał
Szkoda że tylko Orange ma takie ubezpieczenie:/ Mój narzeczony upuścił telefon w Wielkanoc i zbił się cały wyświetlacz. Naprawa kosztuje 500 zł a nowy telefon 400... Dlatego stwierdziliśmy że damy sobie spokój z naprawą. Pytałam jeszcze w salonie naszego operatora czy mogą to naprawić na gwarancję ale mnie wyśmiali, dosłownie.
O to ja mialem chyba wiecej szczescia bo zanioslem telefon ze stłuczonym wyswietlaczem, powiedzieli m ze jest na gwarancji i zserwisowali. Ale te ubezpieczenia wydaja sie faktycznie fajne, to moze zeby nie kusic losu tez sobie wykupie.
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 14:41
no pomysł na takie ubezpieczenie jest bardzo fajny. Mój znajomy też dorobił się pękniętego ekranu. Grał w bilard i miał telefon w kieszeni, musiał gdzieś przez przypadek dotknąć i po chwili wyciągnął telefon z pękniętym ekranem. Niestety nie zaliczyli mu tego na gwarancji a nie opłaca sie tego robić i czeka go zakup telefonu.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:31
Gość napisał
szarlottka napisał
Szkoda że tylko Orange ma takie ubezpieczenie:/ Mój narzeczony upuścił telefon w Wielkanoc i zbił się cały wyświetlacz. Naprawa kosztuje 500 zł a nowy telefon 400... Dlatego stwierdziliśmy że damy sobie spokój z naprawą. Pytałam jeszcze w salonie naszego operatora czy mogą to naprawić na gwarancję ale mnie wyśmiali, dosłownie.
O to ja mialem chyba wiecej szczescia bo zanioslem telefon ze stłuczonym wyswietlaczem, powiedzieli m ze jest na gwarancji i zserwisowali. Ale te ubezpieczenia wydaja sie faktycznie fajne, to moze zeby nie kusic losu tez sobie wykupie.

A w jakiej sieci masz telefon? Ja mam w Plusie. Ostatnio oprócz wyświetlacza rozwalił mi się też modem od internetu. Mówię Ci pech nad pechami. Na naprawę nie ma szans. Muszę kupić nowy za ponad 500zł. Na szczęście z tego co wiem można kupić używane w o wiele niższej cenie:)
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:11
Ja też mam w plusie i niestety az takiej gwarancji na telefon nie mam.tez kiedyś zniszczyłam sobie przez przypadek wyświetlacz w telefonie i musiałam wymieniać go na własną rękę po podobno gwarancja tego nie obejmowała.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 16:57
Tak Plusie to tylko obiecują aby sprzedać telefon.Jak rozbijemy wyświetlacz to nagle okazuje się że z winy użytkownika i gwarancja tego nie obejmuje.Mój znajomy tak miał i wolał kupić nowy bo nie opłacała się naprawa .A powiem szczerze ze zainteresowało mnie to ubezpieczenie telefonu.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:44
No takie ubezpieczenie to nie głupia rzecz, ciekawe tylko ile kosztuje i jakiego typu uszkodzenia obejmuje. Bo dla osób które mają cięgle telefon przy sobie a wykonują dziwną prace to raczej bardzo by się przydało.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 9:18
Pola napisał
No takie ubezpieczenie to nie głupia rzecz, ciekawe tylko ile kosztuje i jakiego typu uszkodzenia obejmuje. Bo dla osób które mają cięgle telefon przy sobie a wykonują dziwną prace to raczej bardzo by się przydało.
Wszystko zalezy od ubezpieczenia na jakie się Pani zdecyduje. Oferta Orange to 7,99 do 18,99 zł/miesiecznie. Ubezpiecznie najdrozsze chroni przed kradzieżą z włamaniem, rabunkiem, kradzieżą kieszonkowa, zalaniem, dewastacją lub uszkodzeniem mechanicznym. T-Mobile: Bezpieczne urządzenie – zabezpiecza smartfony przed całą serią niefortunnych wypadków losowych: przez kradzież telefonu po nieautoryzowane użycie karty SIM. Ena maksymalnie do 10 zł miesiecznie. Play: Bezpieczny Telefon ubezpiecznie zalezne jest od wartosci telefonu. Maksymalny koszt ubezpieczniea to 24,99 zł. Prosze jednak nie sugerowac się ceną, tylko przeanalizować oferty i znalezc odpowiednia.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź