• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Widnieję w Big . Czy mogę starać się o kredyt ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jan major

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 12:19
Hmm generalnie w banku to mało realne hoc nie wykluczone.Wszystko zależy co było powodem wpisu ja proponował bym bardziej starać się o spłatę zadłużenia lub jeżeli już zostało spłacone o wykluczenie takowego wpisu lub adnotacje o uregulowaniu należności.
Sam osobiście miałem podobna sytuacje i stary wpis blokował mi całkowicie jakikolwiek szanse na pożyczkę za minusowe saldo na koncie osobistym.Po uregulowaniu należności i interwencji wpis zniknął niestety po miesiącu dopiero a ja miałem możliwość już w pełni uzyskania kredytu w banku na ciekawych warunkach .
Cytuj
Finanse sa dla ludzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 20:54
tak jak pisałem niektóre banki nie sprawdzają BIG a wypisać muszą nie po miesiącu a maks 14 dniach od spłaty...tylko nie zawsze można najpierw spłacić

jan major napisał
Hmm generalnie w banku to mało realne hoc nie wykluczone.Wszystko zależy co było powodem wpisu ja proponował bym bardziej starać się o spłatę zadłużenia lub jeżeli już zostało spłacone o wykluczenie takowego wpisu lub adnotacje o uregulowaniu należności.
Sam osobiście miałem podobna sytuacje i stary wpis blokował mi całkowicie jakikolwiek szanse na pożyczkę za minusowe saldo na koncie osobistym.Po uregulowaniu należności i interwencji wpis zniknął niestety po miesiącu dopiero a ja miałem możliwość już w pełni uzyskania kredytu w banku na ciekawych warunkach .
Wypowiedź została zmieniona przez: Artur Sarnecki 17.8.2015 9:41
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 9:37
które banki nie sprawdzają BIK?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 9:42
Robert Sierant napisał
które banki nie sprawdzają BIK?
to literówka chodziło mi o BIG, dzięki za poprawienie
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 9:56
oki, już myślałem, że mnie czymś zaskoczysz ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
grace

Niezarejestrowani

18.8.2015 11:18
Artur Sarnecki napisał
tak jak pisałem niektóre banki nie sprawdzają BIG a wypisać muszą nie po miesiącu a maks 14 dniach od spłaty...tylko nie zawsze można najpierw spłacić

jan major napisał
Hmm generalnie w banku to mało realne hoc nie wykluczone.Wszystko zależy co było powodem wpisu ja proponował bym bardziej starać się o spłatę zadłużenia lub jeżeli już zostało spłacone o wykluczenie takowego wpisu lub adnotacje o uregulowaniu należności.
Sam osobiście miałem podobna sytuacje i stary wpis blokował mi całkowicie jakikolwiek szanse na pożyczkę za minusowe saldo na koncie osobistym.Po uregulowaniu należności i interwencji wpis zniknął niestety po miesiącu dopiero a ja miałem możliwość już w pełni uzyskania kredytu w banku na ciekawych warunkach .
Czemu nie można sprawdzić? Nie można kontrolować na bieżąco swojego konta?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 0:38
nie do końca wiem o co pytasz:/

grace napisał
Artur Sarnecki napisał
tak jak pisałem niektóre banki nie sprawdzają BIG a wypisać muszą nie po miesiącu a maks 14 dniach od spłaty...tylko nie zawsze można najpierw spłacić

jan major napisał
Hmm generalnie w banku to mało realne hoc nie wykluczone.Wszystko zależy co było powodem wpisu ja proponował bym bardziej starać się o spłatę zadłużenia lub jeżeli już zostało spłacone o wykluczenie takowego wpisu lub adnotacje o uregulowaniu należności.
Sam osobiście miałem podobna sytuacje i stary wpis blokował mi całkowicie jakikolwiek szanse na pożyczkę za minusowe saldo na koncie osobistym.Po uregulowaniu należności i interwencji wpis zniknął niestety po miesiącu dopiero a ja miałem możliwość już w pełni uzyskania kredytu w banku na ciekawych warunkach .
Czemu nie można sprawdzić? Nie można kontrolować na bieżąco swojego konta?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
weronikajagodzinska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:29
Masz wgląd do swich danych oczywiscie, tylko zeby nie za czesto bo narobisz zapytań
Cytuj
weronikajagodzinska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:42
Krzysztof Rzymski napisał
gwiazda napisał
W tym miesiącu spłaciłam całe zobowiązanie.Czy to,że miałam problemy ze spłatą kredytu za telefon w przeszłości nie powinny rzutować na to czy dostane kredyt czy nie?


W ciągu max. 14 dniu po spłacie zobowiązania Twoje dane w BIG się zmienią (zniknie informacja o należności).
A jesli nie zniknął to da sie jakos odwolać od decyzji?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2015 9:51
informacja sama nie znika;) wierzyciel musi taką informacje przesłać do systemu - ma na to 14 dni, jeśli się nie wywiąże to może sam mieć problemy z tym związane i można w tej sprawie interweniować i u wierzyciela i u operatora bazy BIG
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź