• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ograniczenie przesyłu danych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 9:41
moneymaker napisał
Rzeczywiście 1GB to jak na dzisiejsze standardy to naprawdę mało. Oczywiście jeżeli ktoś głownie korzysta z hotspotów czy ze swojego routera w domu no to więcej mu nie potrzeba nawet pewnie za dużo jeszcze będzie.


Dla niektórych 1 GB to aż za dużo. Wszystko zależy od tego co na tym telefonicznym internecie jest robione, jeżeli tylko sprawdza się e-maile to oczywiście, że 1GB starczy ale jeżeli robimy także inne rzeczy to pewnie ciężko jest aby tyle wystarczyło
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:50
askomola napisał
moneymaker napisał
Rzeczywiście 1GB to jak na dzisiejsze standardy to naprawdę mało. Oczywiście jeżeli ktoś głownie korzysta z hotspotów czy ze swojego routera w domu no to więcej mu nie potrzeba nawet pewnie za dużo jeszcze będzie.


Dla niektórych 1 GB to aż za dużo. Wszystko zależy od tego co na tym telefonicznym internecie jest robione, jeżeli tylko sprawdza się e-maile to oczywiście, że 1GB starczy ale jeżeli robimy także inne rzeczy to pewnie ciężko jest aby tyle wystarczyło
Tez mysle, ze 1gb to wcale nie tak mało, przeciez tego internetu w telefonie zwykle korzysta sie jak jest taka potrzeba. W domu czy w pracy ma sie pelen dostep to powinno wystarczyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.10.2014 15:05
Zwykle można sobie dokupić pakiet jeśli brakuje, może to i troszkę nieopłacalne, ale opcja jest. Ja nie wykorzystuje nawet minimalnego pakietu, wiec nie wyobrażam sobie co trzeba robić, żeby poszło 1 gb.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:41
ja mam teraz 0,5 giga i mi starcza na miesiąc, natomiast mam problem z internetem, ale to zaraz opisze bo chce zeby jak najwiecej osob sie zapoznało bo to po prostu kpina z klientów!
Cytuj
Odpowiedź